Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems – vieta, kurioje pasaulis pažįstamas per muziką. Užsiėmime ugdytiniai susiranda naujų bičiulių ir kartu su jais kuria mažas muzikines grupeles. Visi kartu laviname balsą ir ritmo pojūtį, mokomės naudotis įvairiais muzikos instrumentais bei kuriame spalvų muziką – įvairiomis spalvomis piešiame natas, spalviname instrumentus.

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems
Kodas: 09-003
15.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 14:00 - 18:00 325 kab. Romualdas Brūzga
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:00 - 18:00 325 kab. Romualdas Brūzga
Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems
Kodas: 09-006
15.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Šeštadienis
Šeštadienis 10:00 - 13:00 325 kab. Valerija Brūzgienė
 • Vadovai
  Romualdas Brūzga

  muzikos akademijos absolventas, įgijęs muzikos mokytojo – choro dirigento specialybę. Romualdas jau 24 metus dirba su negalią turinčiais vaikučiais bei suaugusiais ir toliau ketina padėti jiems gyventi gražų ir šviesų gyvenimą.

 • Vadovai
  Valerija Brūzgienė

  muzikos akademijos absolventė, įgijusi muzikos mokytojos – choro dirigentės specialybę. Valerija kartu su vyru Romualdu jau 24 metus dirba su negalią turinčiais vaikučiais bei suaugusiais ir stengiasi jų gyvenimą daryti šviesiu bei gražiu.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Susiformavimas į nedideles muzikines grupeles.

Mokymas naudotis mikrofonu, nebijoti kalbėti į jį.

Balso ir ritmo pojūčio lavinimas.

Mokymas naudotis įvairiais muzikos instrumentais: styginiais, pučiamaisiais, mušamaisiais.

Spalvų muzika – natų piešimas, instrumentų spalvinimas.

Tai įdomu

 • Į užsiėmimus ugdytiniai atsineša mėgstamos muzikos kompaktus, visi kartu dainuojame.
 • Užsiėmime ugdytiniai nepaliekami tiesiog būti – jie nuolat muzikuoja ir bendrauja vieni su kitais.
 • Užsiėmime nėra jokio amžiaus cenzo – gali ateiti visi norintys.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Andrius Damušis

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata