Vandens aerobika

Vandenyje jaučiamės lengvi ir judrūs, tad džiaukimės tuo sportuodami ir su įkvėpimu lankydami vandens aerobikos užsiėmimus!

Aerobikos vandenyje metu Jūs nerizikuojate gauti traumos ar pavargti nuo pernelyg didelio krūvio, nes vandens pasipriešinimas teigiamai veikia Jūsų raumenis ir sąnarius. Vandens aerobika padeda išspręsti viršsvorio, varikozinio kraujagyslių išsiplėtimo, sąnarių, stuburo problemas, taip pat padeda atsigauti po traumų.

Svarbu! Aerobikos užsiėmimai vyksta LVJC Didžiajame baseine, kurio gylis (negilioje pusėje) siekia 1,8 metro. Užsiėmimų baseine trukmė – 45 min. Sveikatingumo komplekso persirengimo kambariais ir dušais galima naudotis 15 min. prieš ir 30 min. po užsiėmimo.

Vandens aerobika
Kodas: 69-3002
69.00 EUR

Antradienis
Antradienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
Vandens aerobika
Kodas: 69-3004
69.00 EUR

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Tatjana Tatarinova
Trečiadienis
Trečiadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Tatjana Tatarinova
Vandens aerobika
Kodas: 69-3110
38.00 EUR

Pirkimo DUK

Sekmadienis
Sekmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas Tatjana Tatarinova
 • Vadovai
  Renata Kveinytė-Lukoševičė

  neformaliojo švietimo mokytoja, viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų centre Renata dirba net su mažiausiais plaukikais ir kartu kuria įstabų šokį ant vandens.

 • Vadovai
  Tatjana Tatarinova

  25 metų darbo patirtis sveikatingumo gimnastikos srityje pasako viską. Šiuo metu vadovė sudarinėja šiuolaikinės aerobikos krypčių vidutinio intensyvumo programas.

  Tatjanos moto: „Laiko sustabdyti negalima, bet mes pajėgūs išsaugoti jaunystę ir gyvenimo džiaugsmą“

Kokios priemonės reikalingos?

Maudymosi kostiumėlis arba glaudės, plaukimo kepuraitė, akiniai, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu.

Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant abonementą?

 • Atvykę į užsiėmimus pirmą kartą, kreipkitės į Informacinį centrą, pateikite savo asmens dokumentą ir Jums bus išduota praėjimo kortelė. Nebūtina spausdinti mokėjimo įrodymų, nes po pirkimo Jūsų duomenis matysime informacinėje sistemoje.
 • Praėjimo kortelę turėkite kaskart, atvykdami į užsiėmimus. Kortele gali naudotis tik tas asmuo, kuriam ji priskirta, draudžiama kortelę perduoti kitam asmeniui. LVJC darbuotojai turi teisę paprašyti kliento asmens dokumento siekiant patvirtinti jo tapatybę.
 • 11, 9, 6 ir 3-jų mėnesių bei 5 kartų abonementai nėra pratęsiami, neišlankius pilno laikotarpio, pinigai nėra grąžinami;
 • 1 mėnesio ir 10–ties kartų abonementai nėra kompensuojami, bet gali būti pratęsiami dėl ligos, jeigu ji tęsiasi ilgiau nei 5 kalendorines dienas, pateikus atitinkamą prašymą ir SODRA išduoto nedarbingumo pažymėjimo nuorašą Informaciniam centrui. Abonementai pratęsiami tik nedarbingumo pažymėjimo laikotarpiui, kuriuo metu nesinaudojate paslaugomis.
 • Jeigu pasirinkote paslaugas su treneriais (mokymas plaukti, plaukimo tobulinimas, šuoliai į vandenį, vandens aerobika) ir pasibaigus jų abonemento galiojimo laikui neįsigysite naujo abonemento per 7 kalendorines dienas, Jūsų vieta grupėje bus perleidžiama kitam klientui.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu LVJC dirba įprastu ritmu.
Panašios veiklos

Baseinas (tvarkaraštis+kainoraštis)

Mūsų centre galite lankyti vieną iš nedaugelio sportinio tipo baseinų Vilniuje. Renovuotas sveikatingumo skyriaus baseinas yra 25 m ilgio, 1,8–4,2 m gylio, turi 4 plaukimo takus. Vandens temperatūra siekia 28–29 °C, patalpos temperatūra 25–26 °C.

P A T K P Š S
Kęstutis Autukas, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Rimantas Puronas, Miglė Stipinienė, Eglė Kunickaitė

Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas

Suaugusiųjų plaukimo tobulinimas – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: mokotės plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžiate rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
X
Prenumerata