ZUMBA

ZUMBA –  ne šokiai, o kur kas daugiau! Tai fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pagerinti fizinę formą. Judėdami Lotynų Amerikos ritmais, treniruotėse dailinsite kūno linijas, stiprinsite raumenis, išliesite stresą ir pasikrausite geros energijos. ZUMBA bus lyg šventė, po kurios nesinorės liūdėti!

ZUMBA
Kodas: 14-610
35.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 Milada Milto
Antradienis
Antradienis 18:30 - 19:30 211 kab. Milada Milto
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 Milada Milto
Penktadienis
Penktadienis 18:30 - 19:30 211 kab. Milada Milto
  • Vadovai
    Milada Milto

    nuo mažens domėjosi šokiais ir grupinėmis treniruotėmis. Šiandien džiaugiasi tuo, kad yra sertifikuota zumba trenerė ir gali pasidalinti sukaupta patirtimi su kitais. Užvesti visus ne tik judesiui, bet ir gerai nuotaikai!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ka veikiame užsiėmime?

Atliekame žemo ir aukšto intensyvumo pratimus. 

Neapkrauname širdies, nejaučiame didelio nuovargio. Pamažu dailiname kūno linijas, stipriname kojų, rankų, sėdmenų, pilvo ir nugaros raumenis, geriname pusiausvyrą bei lanktumą.

Atrandame judėjimo džiaugsmą.

Kokios priemonės reikalingos?

Judesių nevaržanti apranga ir avalynė.

Panašios veiklos
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X
Prenumerata