WABI-SABI: tobulumas netobulume

Jau antrus metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizuoja Japonijos menų ir kultūros projektą „WABI-SABI: tobulumas netobulume“. Kviečiame šiais metais ieškoti grožio netobulume, pasitelkiant Japonijos menus ir keturis gamtos elementus: vandenį, žemę, orą ir ugnį!

APIE PROJEKTĄ

„WABI–SABI: tobulumas netobulume“ – tai projektas, skatinantis moksleivius geriau susipažinti su Japonijos kultūra, kuriant ir atskleidžiant grožį netobulume Japonijos meno raiškos formomis. Šių metų raiškos formos aitvarai, vandens žibintai, bento dėžutės, japoniškos vėduoklės piešinys. Projekte gali dalyvauti pavieniai moksleiviai arba vaikų ir jaunimo ugdymo įstaigų pedagogai su savo ugdytiniais. Jie kartu su įstaiga bus įtraukiami kaip partneriai ir veiklų vykdytojai. Projekto pabaigoje vyks geriausių darbų paskelbimas ir apdovanojimai, visų dalyvių kūrybinių darbų paroda. Daugiau informacijos: nuostatuose.

2017 m. lapkričio 27 d., LVJC – projekto atidarymo renginys. Renginio metu bus supažindinama su projekto naujovėmis ir eiga, vyks kūrybinės dirbtuvės, parodomoji programa. Dalyvauti atidarymo renginyje gali visi norintys (vietų skaičius ribotas).

Projekto dalyvių registracija iki 2017 m. gruodžio 15 d. Siųsti užpildytą dalyvio anketą el. paštu wabi-sabi@lvjc.lt.

Praktiniai užsiėmimai pedagogams ir moksleiviams, kuriuose bus geriau supažindinami su Japonijos menais. Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/projekto-mokymai

Kūrybinių darbų siuntimas ir dalyvio mokesčio pervedimas iki 2018 m. kovo 1 d.

2018 m. gegužės 4 d. – projekto finalinis renginys. Jame bus atidaryta dalyvių kūrybinių darbų paroda, apdovanojami laureatai, vyks dirbtuvės.

Daugiau informacijos: projekto nuostatuose, el. p. wabi-sabi@lvjc.lt arba tel. (8 5) 263 6015. Draugaukime Facebook tinkle!

 

Gegužės 4 d. (penktadienį), VU Botanikos sode (Kairėnuose) vyks Japonijos kultūros projekto „WABI-SABI: tobulumas netobulume“ uždarymo renginys!

Renginio metu galėsite aplankyti įvairias parodas, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, leisti vandens žibintus bei pasidžiaugti kartu su projekto dalyviais laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

Renginio programa:

  • 10:15–10:45  atidarymas (šalia Šiaudinės pastogės) ir vėduoklių, žibintų, bento darbų pristatymas, parodos lankymas (Muziejuje);
  • 10:45–11:30  aitvarų demonstracija (šalia Šiaudinės pastogės);
  • 11:30–14:00  kūrybinės dirbtuvėlės – piešimas, žibintų darymas, nerikomi papuošalų vėrimas, maišelių dekoravimas (Muziejuje); 
  • 14:00–14:30  piknikas su suneštinėmis vaišėmis ant žolės;
  • 14:30–15:00  vandens žibintų leidimas (Japoniškame sode);
  • 15:00–15:30  projekto laureatų apdovanojimai ir renginio uždarymas (Japoniškame sode).

Į kūrybines dirbtuves būtina išankstinė registracija el. p. wabi-sabi@lvjc.lt.

Renginys nemokamas, tačiau mokamas įėjimas į VU Botanikos sodą.

Daugiau informacijos apie lankymo bilietus:
www.botanikos-sodas.vu.lt/lankymas/darbo-valandos

Projekto globėjas: Japonijos ambasada Lietuvoje

Projekto partneriai

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata