WABI-SABI: tobulumas netobulume

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizuoja Japonijos kultūros projektą „WABI-SABI: tobulumas netobulume“. Kviečia šiemet ieškoti grožio netobulume, pasitelkiant Japonijos menus protui, kūnui ir sielai...

APIE PROJEKTĄ

„WABI–SABI: tobulumas netobulume“ – tai projektas, skatinantis mokytojus ir mokinius geriau susipažinti su Japonijos kultūra, kuriant ir atskleidžiant grožį netobulume įvairiomis raiškos formomis. Šių metų raiškos formos kovos menai, dainos ir „Miško maudynių“ piešiniai. Kokiais etapais vyks projektas?

2018 m. lapkričio 28 d. – projekto atidarymo renginys. Renginio metu bus supažindinama su projekto naujovėmis ir eiga, džiugins parodomoji programa. Dalyvauti atidarymo renginyje gali visi norintys. Būtina išankstinė registracija žemiau pateiktoje formoje.

Projekto dalyvių registracija iki 2018 m. gruodžio 21 d. Siųsti užpildytą dalyvio anketą el. paštu wabi-sabi@lvjc.lt.

Praktiniai užsiėmimai mokytojams ir mokiniams, kuriuose bus geriau supažindinami su Japonijos menais. Daugiau informacijos: www.lvjc.lt/projekto-mokymai

Kūrybinių darbų siuntimas ir dalyvio mokesčio pervedimas iki 2019 m. kovo 1 d.

2019 m. pavasaris – projekto finalinis renginys. Jame pasirodys dalyviai, bus atidaryta darbų paroda, renkami ir apdovanojami laureatai, vyks kūrybinės dirbtuvės.

Daugiau informacijos: projekto nuostatuose, el. p. wabi-sabi@lvjc.lt, mob. 8 685 15 129.

 

PROJEKTO GLOBĖJAS: 

Japonijos ambasada Lietuvoje

PROJEKTO RĖMĖJAI:

X
Prenumerata