Svajoklio pleneras

Likusia vasara džiaukitės meniškai! Rugpjūčio 21–23 bei 28–30 dienomis kviečiame į dailės studijos „Svajoklis“ vadovės organizuojamą plenerą – tapymą iš natūros gamtoje. :)

Tapk roko žvaigžde!

Dideli muzikiniai pasiekimai prasideda nuo mažų gitaros akordų. Išmokti jų ir rimtesnių kūrinių, kviečiame į Kosto Stončiaus trijų dienų gitaros užsiėmimus „Tapk roko žvaigžde!“.

Rugpjūčio 24, 2017 09:00
Nacionalinė dailės galerija

Strateginė švietimo konferencija 2017. EMOCINĖ BRANDA. TIKSLAI IR IŠŠŪKIAI

Siekdami pokyčių, Pedagogas.lt ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia į Strateginę švietimo konferenciją 2017. EMOCINĖ BRANDA. TIKSLAI IR IŠŠŪKIAI. Šioje konferencijoje pasiūlysime dvi atskiras sesijas Vadovams ir Pedagogams, bet vieną bendrą tikslą.

Rugpjūčio 25, 2017 10:00
Kauno technikos kolegija (Tvirtovės 25, Kaunas), 132 aud.

Etatinio pedagoginio krūvio sudarymas ir apskaita naudojant MS VBA ir MS Excel priemones (08.25)

Šio seminaro metu supažindinama MS VBA ir MS Excel priemonių galimybėmis pedagoginio krūvio skaičiavimui, pateikiami sprendimai, kurie  palengvins ir supaprastins duomenų koregavimą bei paspartins pedagoginio krūvio formavimo einamiesiems mokslo metams procesą.

Konferencija „Piliakalnių Lietuva“

Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru rugpjūčio 28 d. kviečia visus šalies mokytojus į konferenciją, kurioje istorikai, kiti specialistai patars, kaip piliakalniai gali padėti įkvėpti XXI a. moksleivius siekti žinių bei kaip, pasitelkus istorinius įvykius, ugdyti moksleivių iniciatyvumo, kūrybiškumo bei pažinimo kompetencijas. 

Popstudijos RE–MI–DO naujų narių perklausa

Rugsėjo 4, 5 ir 7 dienomis 16.00–19.00 val., 316 kab. vyks popstudijos RE-MI-DO naujų narių perklausos. Kviečiame apsilankyti. :)

Rugsėjo 4, 2017 18:00
LVJC

„Savęs pažinimo“ grupė

Tiems, kas nori suprasti daugiau apie save ir kylančius jausmus, jaučia sunkumą atliekant partnerio, tėvo, darbuotojo, vadovo ar kitus vaidmenis, jaučia, kad gyvenime trūksta prasmės ir nori tai pakeisti.

Rugsėjo 4, 2017 18:00
LVJC

Tėvų savipagalbos grupė (nuo 09 04)

Skirta tiems tėveliams, kurie nori geriau suprasti savo vaikus, spręsti iškilusias auklėjimo problemas, dalintis tarpusavyje asmenine patirtimi bei rūpesčiais, mokytis susikalbėti su vaikais ir gyventi draugiškai.

Spalio 2, 2017 09:00
LVJC

Pedagoginių-psichologinių žinių kursas 2017 10 02 (120 val.)

Kviečiame registruotis asmenis, besirengiančius dirbti ir dirbančius neformaliojo vaikų švietimo srityje (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) ir pirminio profesinio mokymo profesijos mokytojus, dar neišklausiusius šio kurso.

„Globalūs iššūkiai švietime“, tarptautinė konferencija

Konferencijos „Globalūs iššūkiai švietime” tikslas - paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą, kas yra būtina sąlyga rengiant vaikus ir jaunimą sėkmingam gyvenimui.

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata