Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis 2019 / 2020 m. m.

Mieli bičiuliai,

registracija NVŠ krepšelio skyrimui nuo 2019 m. spalio baigėsi. Primename, kad su visais, kurie užsiregistravo iki spalio 14 d., susisieksime nurodytu el. paštu ar telefonu ir informuosime apie tolimesnę eigą. Jeigu NVŠ krepšelis bus skirtas, paramą už spalį gausite kartu su lapkričio mėnesio sąskaita, t. y. lapkritį iš viso turėsite 30 Eur paramą.

Šiuo metu NVŠ krepšelio parama (15 Eur/mėn.) NAUJIEMS LANKYTOJAMS neskiriama dėl tvarkos pasikeitimų. Kai savivaldybė patvirtins naują NVŠ krepšelio skyrimo tvarką, informaciją puslapyje atnaujinsime.

Paramą gaus užsiregistravę ir atitikę skyrimo sąlygas asmenys. Dėl riboto kvotų skaičiaus, galutinis gavėjų sąrašas bus sudaromas, atsižvelgiant į savivaldybės rekomendacijas:

www.neformalusugdymas.lt/aktuali-informacija-nvs-teikejams

 

Pagrindinės NVŠ krepšelio skyrimo sąlygos

  • NVŠ krepšelį gali gauti bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 kl. moksleiviai nuo 6 metų amžiaus.
  • Krepšeliu leidžiama finansuoti tik vieną pasirinktą, savivaldybės akredituotą neformaliojo švietimo veiklą. Veikla būtinai turi vykti ne mažiau nei 2 akademines valandas per savaitę (viena akademinė valanda – 45 min.).
  • Esant ribotam finansavimui, krepšelių skaičius gali būti ribojamas. Dėl išsamesnės informacijos, rašykite el. p. nvs_krepselis@lvjc.lt.

 

Registracijos forma

X
Prenumerata