Muzika

Gintaras Botyrius

Būgnų studija

Būgnų studijoje – viskas apie muziką, būgnus ir taiklius rankų mostus. Čia taktas – svarbiau už natos aukštį, o besiveržianti energija – už pasyvumą! Studijoje išmoksite valdyti perkusiją ir būgnų komplektą. Taip pat pažinsite muzikos raštą, ritmines grupes, grosite norimus kūrinius ir įgausite naudingos sceninės patirties. :)

P A T K P Š S
Eglė Juciūtė

Individualūs fleitos užsiėmimai

Individualiuose fleitos užsiėmimuose tiek muziką, tiek šį instrumentą pažinsite nuo pagrindų. Čia mokysimės muzikinio rašto, grosime – po truputį – su išilgine bei skersine – didžiąja fleita ir mėgausimės jų skambesiu. O vėliau, įsidrąsinę, žengsime ir į Didžiąją sceną! :)

P A T K P Š S
Giedrė Juzėnienė, Grytė Kasparavičiūtė, Justina Čyvaitė

Solinis dainavimas

Solinio dainavimo pamokėlės – vieta, kurioje mažieji dainininkai atskleis savo kūrybiškumą! Čia rasite širdžiai mieliausią dainavimo stilių, išmoksite valdyti ir tobulinti savo balsą bei taisyklingai kvėpuoti. O scenos baimę įveiks vis drąsesni ir drąsesni pasirodymai.

P A T K P Š S
Arvidas Laurus, Kostas Stončius, Kristina Sokolnikovaitė

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
Elena Augustinaitė

Ukulelės pamokėlės su Elena iš „Elle G“

Ukulelės pamokėlėse su Elena svarbiausia yra mėgautis muzika. Čia keturstyge gitarėle grosi džiazo, bliuzo, popmuzikos, roko ir kitų stilių patinkančias dainas, išmoksi joms pritarti vokalu. Jei jau turi savo mėgstamas dainas ir norėtum jas išmokti atlikti gyvai arba svajoji kurti savas, šis būrelis – tikrai tau. :)

P A T K P Š S
Gintaras Botyrius

Muzikos programavimas ir komponavimas

Muzikos programavimas ir komponavimas – tai užsiėmimas, kuriame susitinka menas ir kompiuterinės technologijos. Čia sužinosite įvairių muzikos formų, išmoksite naudotis muzikos komponavimo ir redagavimo programomis ir, žinoma, praktiškai realizuosite savo kūrybinius norus. :)

P A T K P Š S
Kristina Sokolnikovaitė

Ukulelė – maža havajietiška gitara

Ukulelės užsiemime mokysitės groti nediduke keturstyge gitara, atkeliavusia iš Havajų. Čia pažinsime šiam instrumentui būdingus ritmus bei melodijas ir pasikrausime geros nuotaikos visai savaitei :)

P A T K P Š S
Valerija Brūzgienė, Romualdas Brūzga

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems

Muzikos užsiėmimai neįgaliesiems – vieta, kurioje pasaulis pažįstamas per muziką. Užsiėmime ugdytiniai susiranda naujų bičiulių ir kartu su jais kuria mažas muzikines grupeles. Visi kartu laviname balsą ir ritmo pojūtį, mokomės naudotis įvairiais muzikos instrumentais bei kuriame spalvų muziką – įvairiomis spalvomis piešiame natas, spalviname instrumentus.

P A T K P Š S
Lina Vaštakaitė , Augustinas Bėkšta

Roko mokykla

Roko mokykloje susitinka visi 4 roko elementai – gitara, bosas, būgnai ir vokalas. Čia, turint noro ir pakankamai ryžto, galėsite įvaldyti juos visus! Susipažinsite su muzikiniu raštu, instrumentais, atliksite patinkančius kūrinius, o jei jų nepakaks – improvizuosite ir kursite savo muziką, dainas. Padarysite, kad jūsų rokas skambėtų garsiai ir galingai!

P A T K P Š S
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė

Vokalinė džiazo studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis tik A Cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tai tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Karolina Auglytė, Loreta Stasytytė

Popstudija RE-MI-DO

Popstudija RE-MI-DO – tai vieta, kur šokis apglėbia muziką. Čia lavinsite ir tobulinsite savo balsą, išmoksite judėti scenoje ir pamilsite klausytojų aplodismentus. Kiekvienai naujai dainai statysime atskirą choreografiją, todėl kaip „2 kartu 2“ gebėsite derinti savo balsą ir šokio judesius.

P A T K P Š S
Asta Janušienė, Gailė Kvedaravičiūtė

Individualios fortepijono pamokos

Individualiose fortepijono pamokose kiekvienas, norintis prisijaukinti šį instrumentą, eis unikalų muzikavimo kelią. Kitaip tariant – visa mokymosi metodika bus parenkama atsižvelgiant į asmenines savybes ir turimus gebėjimus.

P A T K P Š S
Jūratė Vanagienė

Dainavimo studija „Versmė“

Dainavimo studijoje „Versmė“ atskleisite ir lavinsite savo vokalinius, artistinius gebėjimus bei saviraišką. Dainuosite įvairių stilių daineles, atliksite vokalinius pratimus, mokysitės skaityti iš natų ir tinkamo elgesio scenoje įdomumų. Nesislėpsite kamputyje – dalyvausite konkursuose, koncertuose. Pasirodysite net muzikiniuose spektakliuose!

P A T K P Š S
Aušra Norvilaitė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! :) Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.


P A T K P Š S
Loreta Zinkevičienė

Linksmosios natelės

Linksmosios natelės – muzikos mylėtojų būrelis, kuriame vaikai dainuoja, šoka bei į kamputį veja scenos baimę! Kiekvienas ugdytinis papasakoja, ką nori dainuoti ir šokti. Pagal tai mažieji buriasi į grupeles ir kuria smagiausius pasirodymus!

P A T K P Š S
Laurynas Čekelis

Individualūs klarneto ir saksofono užsiėmimai

Individualiuose klarneto ir saksofono užsiėmimuose visas dėmesys bus tik jums ir muzikai! :) Čia mokysitės muzikinio rašto pagrindų, grosite – po truputį, o vėliau ir drąsiai – su klarnetu ar saksofonu. Instrumentą pasirinksite patys arba, jei norėsite, galėsite muzikuoti su jais abiem :)

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata