Vizualieji menai

Virginija Stakionienė

Menų sodas

Menų sodas – tai studija kiekvieno saviraiškai. Kiekvieno nebijančio svajoti, kurti, atrasti ir spalvinti pasaulį gražiausiomis spalvomis. Čia jūsų nuotaikos, idėjos jungsis su piešimu, tapyba bei grafika. Kartu su draugais kursite svajonių mozaikas, gaudysite sapnus, „taškysitės“ dažais, spalvomis, linijomis ir net patys kursite stalo žaidimus. :)

P A T K P Š S
Vita Balinskienė

Menų laboratorija Akmenukas

AkMenukas – smagi pažintis su įvairiomis meno sritimis – tapyba, teatru, keramika, dizainu bei grafika. Čia kursite ant skirtingų paviršių – drobės, šilko medžio bei stiklo – lipdysite skulptūras iš molio, vaško ar cemento ir meistrausite dailiausius juvelyrinius dirbinius. Trumpiau tariant– draugausite su AkMenuku :)

P A T K P Š S
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas. Komiksų ir iliustracijos vadovė Anna pastebi kiekvieną lankantįjį, suranda jo individualų stilių ir toliau jį tobulina.

P A T K P Š S
Mindaugas Tiknius

Gatvės menas (Street Art)

Street art – Gatvės menas – tai laisvė kurti ir išreikšti save. Pažinę gatvės meno istoriją, įsisavinsite (ir kitiems papasakosite) – kad tai kūryba, o ne vandalizmas. Be to, pereisite visą gatvės meno kelią – nuo tago (parašo) iki sunkiųjų stilių – ir taip išmoksite įvairiausių _street art_ technikų, spalvų derinimo bei personažų kūrimo.

P A T K P Š S
Monika Šarlauskaitė

Anime/manga

Anime/manga užsiėmimuose pasinersite į Japonijos meną! Čia išmoksite japoniškos animacijos kūrimo pagrindų. Žiūrėsite anime filmus, klausysitės muzikos, išvysite daug kitų šio meno pavyzdžių, o svarbiausia – patys piešite anime ir pamažu formuosite savo unikalų stilių. :)

P A T K P Š S
Loreta Mažeikaitė

Dailės darbai neįgaliesiems

Dailės darbai neįgaliesiems – tai ne vien piešimas ant popieriaus. Vieni ugdytiniai piešia, kiti siuvinėja, treti – daro raižinius. Skiriama bendra kūrybinė užduotis, bet kiekvienas pats renkasi, kaip kurs.

P A T K P Š S
Iveta Utakytė

Menų laboratorija

Menų laboratorija – tai vieta, kurioje išmoksite kurti ir kombinuoti tapybos, piešimo, grafikos ir fotografijos technikas. Per jas imsite vertinti aplinką kiek neįprastai: ją charakterizuosite ir detalizuosite, gaudysite kylančias emocijas ir spalvas. O galiausiai – kursite paveikslus, kuriuose galėsite papasakoti savo originalias istorijas.

P A T K P Š S
Vita Balinskienė

Siuvinėtos istorijos

Siuvinėtos istorijos – tai ramios kūrybos, susikaupimo, malonaus bendravimo ir turiningo poilsio užsiėmimas. Čia pasitelksite savo vaizduotę, imsite siūlą ir siuvinėsite tai, kas jums mieliausia. Kursite įvairias dovanėles, džiaugsitės ir džiuginsite savo artimuosius. :)

P A T K P Š S
Valentas Aškinis

Valento Aškinio Animacijos mokykla

Valento Aškinio Animacijos mokykla – tai animacinių filmų studija, kurioje savo kūrybines jėgas išbando jaunieji animatoriai. Vaikai čia turi unikalią galimybę sukurti savo autorinį filmą – nuo pat pradžių iki pabaigos.

P A T K P Š S
Liuda Bulotienė

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovė Liuda Bulotienė dėmesį skiria kiekvienam individualiai: padeda, paaiškina ir padrąsina.

P A T K P Š S
Vilija Galdikaitė

Akademinis piešimas

Akademinis piešimas – tai vieta kurioje mokysitės piešimo ir tapybos pagrindų, pasiruošite stojimui į su daile susijusias specialybes. Ugdysite gebėjimus sukaupti dėmesį, gilintis į daiktų esmę ir prigimtį, suvokti erdvę, tūrį, spalvotyrą, kompoziciją, ir dar daugiau. Dirbsite tiek grupelėse, tiek individualiai, todėl išmoksite imtis iniciatyvos bei atsakomybės.

P A T K P Š S
Vita Tracevičienė, Rita Razmienė, Dalia Gentvainytė

Keramika

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko :)

P A T K P Š S
Augustė Tomkutė

Kino studija „Moviemakers“

Kino studijoje „Moviemakers“ – kai pritrūksta žodžių, o galbūt tiesiog labai norisi, kad nuotrauka prabiltų... viską galima parodyti filmuke! Užsiėmimuose kiną pažinsite teoriškai ir praktiškai. Sužinosite kaip vizualiai papasakoti istoriją nuo idėjos iki ekrano. Kursite, eksperimentuosite, žiūrėsite filmus ir, žinoma, leisite savo vaizduotei atsiskleisti.

P A T K P Š S
Virginija Stakionienė

Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija studija „Spalviukai“ – tai mažo takelio, padėsiančio formuotis kūrybiškai asmenybei, pradžia. Užsiėmimuose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. :)

P A T K P Š S
Laura Zaleckaitė, Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes ir patys sukursite 2017 metų kalendorių.

P A T K P Š S
Iveta Utakytė

Ištapyta istorija

Ištapyta istorija – tai vieta skirta šeimos portretui! Užsiėmimuose vaikai su mamomis arba tėčiais piešia vieni kitų portretus ir tiesiogiai bando įžvelgti išvaizdos, charakterio, piešimo stiliaus bei spalvų naudojimo panašumus. Pasineria į meną, žaidimus bei tarpusavio ryšio stiprinimo atradimus.

P A T K P Š S
Viktorija Kokštienė

Dailės studija „Svajoklis“

Svajoklis – dailės studija, kurioje atskleisite ir ugdysite savo kūrybiškumą, improvizuosite, pažinsite save ir aplinką. Čia domėsimės didžiaisiais pasaulio menininkais ir mokysimės iš jų kūrybos, piešime ir tapysime įvairiomis priemonėmis (kreidelėmis, tušų, akvarele, guašų ir kt.) bei tapsime gerais bičiuliais :)

P A T K P Š S
Rasa Bartaševičiūtė

Vaizduojamoji dailė

Vaizduojamoji dailė – puikus užsiėmimas visiems: svajojantiems apie dailininko šlovę ar tiesiog norintiems lavinti savo kūrybiškumą, ,,žaisti“ spalvomis, tobulėti, originaliai mąstyti, improvizuoti ir bendrauti. Užsiėmimų metu vaikai ir jaunuoliai atsipalaiduos, leis laisvai lietis savo fantazijai, ugdysis kaip kūrėjai ir kaip meno mylėtojai. Darbo procese persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas.

P A T K P Š S
Vilija Galdikaitė

Vilijos Galdikaitės dailės studija

Vilijos Galdikaitės dailės studijoje pažinsite dailę nuo pat pagrindų! Žaismingoje aplinkoje piešite, tapysite, raižysite ir net spausdinsite. Spalvų spektras, komponavimas ir piešimo technikos taps geriausiais draugais, kurie leis išreikšti save, įgyvendinti net ir išradingiausius vaizduotės norus, pamažu kurs jaukumu dvelkiančias darbų parodas. :)

P A T K P Š S
Irma Balakauskaitė

​Irmos Balakauskaitės dailės studija

Irmos Balakauskaitės dailės studija – vieta, kurioje jungiasi tapyba, grafika, keramikos ir skulptūrų menas. Čia gausite tiek daug kūrybos idėjų, jog nepritrūks šimtui metų :) Smalsu kaip? Gaminsite vienetinius atspaudus, raižysite kartoną ir liną, tapysite guašu ir akvarele, kursite skulptūras – kitaip tariant, pažinsite meną nuo galvos iki kojų.

SVARBU: į grupę suaugusiems vyksta registracija draugaukime@lvjc.lt

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata