Gegužės 5, 2017 10:00 - Gegužės 5, 2017 10:00

Pedagogo veiklos vertinimas ir įsivertinimas socialinio ir emocinio ugdymo kontekste (05.5, 9, 10 d.)

Ši programa suteikti mokyklų/gimnazijų vadybiniam personalui teorinių žinių ir praktinių-metodinių įrankių, kurie padėtų sukurti teigiamą socialinį ir emocinį kontekstą organizuojant vertinimo, įsivertinimo procesus bei planuojant pedagogų kompetencijos tobulinimą. Registracijos forma - viduje!

Gegužės 12, 2017 09:00
LVJC

Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ (05 12,13)

Kiekvienas žaidimas gali tapti ypač veiksmingu ugdymo(si) bei mokymo(si) įrankiu. Nes mokytis linksmai ir su malonumu – niekada nenusibosta;)

Mokytojų festivalis 2017

Šventė pedagogams Tarptautinės mokytojų dienos proga „Mokytojų festivalis“

Straipsniai

Metodų mugėje – 100-ai žaidimo panaudojimo pamokose galimybių

Vaikų mokymosi pasiekimai išaugtų keletą kartų, jei pamokose jie daugiau žaistų. Tuo įsitikinę „Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ organizatoriai, gegužės 12–13 d. kviečiantys visus ugdytojus – mokytojus, darželio auklėtojus, būrelių vadovus ir kitus į įspūdingo dydžio renginį.

Startavo „Kultūrinės edukacinės žaidynės“

Kovo 29 d. Švenčionėliuose vyko pirmosios moksleivių „Kultūrinės edukacinės žaidynės“. Žymūs šalies menininkai – chorvedžiai, šokėjai, dailininkai – dirbo su Švenčionių rajono meno mokyklų vaikais ir pedagogais, stengdamiesi atskleistų jų kūrybines galias, paskatinti improvizuoti, kurti bendrus projektus ir taip formuoti jų meninį skonį bei kultūrą. Žaidynėse įgytas žinias ir naujas patirtis moksleiviai kartu su savo mokytojais pritaikys kurdami „Meno laiškus“ Švenčionių rajono bendruomenei.​

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata