Naujienos

Per Žolinę nedirbsime

Pranešame, kad rugpjūčio 15 d. nedirbsime. Visi švęsime Žolinę! :)

Veido kaukės – vėl būtinos.

Augant koronaviruso užsikrėtimų skaičiui, laikykimės šio viruso plitimo pristabdymui ypač svarbių prevencinių priemonių ir saugokime vieni kitus!

Naujos (ir ne tik) vasaros stovyklos!

Rugpjūtį prasidės kelios naujos LVJC stovyklos. 2 ypač smagios naujienos: „Traukinys į nuotykius“ Neries regioniniame parke, (45 Eur arba 15 Eur / 1 vaikui) ir „Virtualios realybės istorijos“ TechPark‘e „Sapiegos“ Antakalnyje (120 Eur / 1 vaikui).

Prasidės atviri užrašymai į naujo sezono veiklas

Svarbi žinia! Liepą prasidės atviri užrašymai į 2020/2021 m. m. vaikų ir suaugusiųjų veiklas. Kviečiame sužinoti daugiau. :)

Vasaros renginiai LVJC: Piknikai šeimoms

Vasarą LVJC šėlsta gyvenimas! Liepos 31 d. – ispaniškąjį pikniką Maljorkoje.

Kviečiame į piknikus Ispanijoje, Zanzibare, Havajuose –

improvizuotas keliones po egzotiškus kraštus neišvykus iš miesto. Mėgausimės skirtingų šalių užkandukais, muzikos ir šokio ritmais, dalyvausime kūrybinėse šioms šalims būdingų puošmenų dirbtuvėse.

Vasara stovyklos: DAILĖS laboratorija su dailininke Laima Žeimiene

Jau liepos mėnesį veiklą pradedančioje dienos stovykloje DAILĖS laboratorija su profesionalia dailininke Laima Žaimiene, vaikų laukia šilta pažintis su pagrindinėmis dailės medžiagomis bei technikomis su jaukiomis improvizacijomis ir eksperimentais.

NVŠ krepšelis vasarą

Turime labai gerą vasarišką žinią! Liepos ir rugpjūčio mėnesiais galėsite pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu LVJC veikloms iš dalies finansuoti.

Vasarą sportuokite nemokamai

Naujausias vasaros pasiūlymas jau pas mus! Liepą įsigykite 1 mėnesio Kūno dizaino abonementą, o sportuokite net 2 mėnesius!!!

Liepos 6 d. nedirbsime

Pranešame, kad liepos 6 d. nedirbsime. Visi švęsime Valstybės dieną! :)

X
Prenumerata