Naujienos

Kviečiame į choro KIVI 25-mečio koncertą

2022 m. gegužės 24 d., 18.30 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centro choro KIVI 25-mečio koncertas! Ateikite pasiklausyti ;)

Džiaugiamės LVJC dailininkės laimėjimu

2022 m. vasario–gegužės mėnesiais Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Draugystė“ organizavo tradiciniu tapusį tarptautinį virtualų piešinių konkursą „Šiuolaikinė Madona“, kuriame dalyvavo piešiniai iš 35 Lietuvos ugdymo įstaigų, mokinius ruošė 37 pedagogai.

Vasaros stovyklos: ką rinksitės šiemet?

Kviečiame vaikus ir jaunimą pasisemti smagių ir naudingų įspūdžių vasaros stovyklose! Šia vasarą stovyklautojai galės užsiimti meninėmis ir sporto veiklomis Vilniaus centre, taip pat Neries regioniniame parke.

Gegužės 1 d. nedirbsime

Pranešame, kad gegužės 1 d. (sekmadienį) nedirbsime. Visi švęsime Tarptautinę darbo dieną bei sveikinsime savo Mamas su jų diena!

Kaip kalbėtis su vaikais apie klimato kaitą, tvarumą, taiką – naujojoje mokytojams skirtoje platformoje

Veikti pradeda atvira švietimo platforma „s-education“. Mokytojai čia gali rasti ekspertų parengtą medžiagą – metodus, rekomendacijas, pamokų planus bei patys pasidalinti savo atrastais ir patikrintais metodais, pasiteisinusiomis praktikomis.

Per Velykas nedirbsime

Pranešame, kad balandžio 17–18 d. nedirbsime. Visi dažysime ir ridensime margučius – švęsime atėjusias Velykas!

Pavasario atostogos – plaukimui ne riba!

Balandžio 19–22 d. vyks plaukimo tobulinimo kursai vaikams. Kviečiame prisijungti prie plaukikų gretų. :)

Minecrafteriai skrenda į būrelį „Marsas“

Kovo 31 d. startuos naujas būrelis „Marsas“! Čia virtualioje erdvėje tyrinėsite Marso planetą, statysite kosmines bazes bei raketas, ieškosite ateivių pėdsakų, lankysitės asteroidų žiede, prekiausite Marso resursais ir dar daugiau.

Ieškome savanorių Ukrainos vaikams skirtoje dienos stovykloje

Nuo kovo pradžios organizuojame nemokamas dienos stovyklas nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams. Pritrūkome darbo rankų. Gal norėtumėte prisidėti?

Nemokami seminarai KAIP NEPRARASTI SAVĘS BESKEIČIANČIOJE REALYBĖJE?

Nemokami seminarai pedagogams ir tėvams, kuriuose srities specialistai pateiks savo įžvalgas ir patarimus, kaip elgtis sudėtingose situacijose.

X
Prenumerata