Naujienos

Džiaugiamės plaukikų su pelekais rezultatais

Lapkričio 19 d. LVJC plaukikai su pelekais vyko į Klaipėdą, „Lietuvos jaunučių plaukimo su pelekais pirmenybes“ bei „Gintaro taurės plaukimo su pelekais varžybas“.

Laisvos vietos plaukimo grupėse

Mūsų baseinai dirba intensyviai, bet ne visais laikais. Šiuo metu po kelias laisvas vietas turime vaikų plaukimo grupėse rytais ir dieną.

„Leonardo pamokėlės“ – jau lapkričio mėnesį

„Leonardo pamokėlės“ atsinaujino! Kviečiame mažuosius ir vyresniųjų klasių mokinius pažinti saugaus elgesio vandenyje taisykles teoriškai ir praktiškai – baseine.

Paskutinį rudens savaitgalį kviečiame vaikus stovyklauti!

Kviečiame pradinukus (7–11 m.) į smagių pramogų stovyklą „3-D“, kurią rengiame paskutinį rudens savaitgalį, lapkričio 26–28 d.

Didžiausiame pasaulyje chorų konkurse aukso medaliu apdovanotos KIVI dainininkės

Lapkričio 2 d., Antverpene vykusiame konkurse „World Choir Games“, vaikų chorų kategorijoje aukso medalį laimėjo vokalinės studijos KIVI dainininkės ir jų vadovė Danguolė Aukselienė. Sveikiname kolektyvą su svarbia visai Lietuvai pergale!!

Džiaugiamės šuolininkų į vandenį rezultatais

Spalio 30 d. vyko Vilniaus m. LVJC atviras šuolių į vandenį čempionatas, kuriame jaunieji sportininkai išbandė savo jėgas dviejose rungtyse – specialaus fizinio pasiruošimo salėje ir nuo 1 metro tramplino baseine.

Laikinai bus ribojamas vaikų neformalusis ugdymas

Remiantis Vyriausybės nutarimu dėl ekstremalios situacijos šalyje paskelbimo ir jos sąlygų sugriežtinimo, 2021 m. lapkričio 3–9 d. (imtinai) bus ribojimas vaikų neformalusis ugdymas.

Finišavo projektas „Sveikas kaip ridikas“

Dėl pandemijos metams atidėtas, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su partneriais organizuojamas projektas finišavo išjudinęs per 1500 mažųjų smalsučių bei jų mokytojų!

Naują sezoną pradedanti programa DARNI MOKYKLA kviečia jungtis prie naujų darnumo iššūkių

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inicijuota programa „Darni mokykla“, skatinanti vaikus ir jaunuolius atsakingai, saugiai, jautriai elgtis aplinkoje, kurioje gyvename bei suteikianti tam praktinių įrankių, spalį pradeda naująjį veiklos sezoną ir kviečia mokyklas bei darželius prisijungti.

Nauja veikla socialinių tinklų mėgėjams

Renkame „Socialinių tinklų vedimo ir kūrybiškumo klubo“ grupę! Pasimatykime ir sužinosite, kad feisbukas... instagramas ir kiti socialiniai tinklai gali būti ne tik bendravimo kanalas, bet ir tikras įrankis, lavinantis kūrybingumą, pasitikėjimą savimi ir, žinoma, padedantis realizuoti savo pačias nerealiausias idėjas.

X
Prenumerata