Naujienos

Seminare - prichoterapeutės patarimai, kaip pasruošti šventėms

Be ko Kalėdos – ne Kalėdos? Be dovanų, šventiškai žybsinčių lempučių ar papuoštos eglutės? Psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė seminare pasakos, kaip tėveliams ar ugdytojams, dirbantiems su įvairaus amžiaus vaikais, pasiruošti šventėms.

Žiemos švenčių dienomis nedirbsime

Pranešame, kad gruodžio 24–26 ir sausio 1 d. nedirbsime. Visi švęsime šilčiausias metų šventes – Šv. Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus! :)

Teatrų festivalis ŽODŽIAI '19 prasideda

Penktus metus iš eilės kviečiame jaunimą susitikti teatrų festivalyje ŽODŽIAI! Šiemet jubiliejiniame festivalyje kartu su jaunaisiais teatralais iš visos Lietuvos parodyti savo sukurtus trumpus etiudus ir įprasminti „įkvėpti“, „užaugti“, „išeiti“, „nurimti“ žodžius.

Ko imtis mokyklų vadovams, kad jų mokytojai jaustųsi gerai?

Jau gruodžio 14 dieną, penktadienį, Birštone vyks pedagogų psichinės ir fizinės sveikatos gerinimui skirto projekto IŠMOK JAUSTIS GERAI įvadinė konferencija, kurioje sveikatos specialistai dalinsis žiniomis ir įžvalgomis su mokyklų vadovais.

LVJC Kalėdų eglutės įžiebimas

Turime šiltų naujienų! LVJC sužibo žvaigždės ir Kalėdų eglė, o Senelio oro balionas pasirengęs įkvepiančiam augti skrydžiui! Gruodžio 3 d. kviečiame stabtelėti prie eglutės ir įsižiebti daugiau kibirkštėlių akyse... pasivaišinti gardžiomis vaišėmis, kvepiančiomis tikromis žiemos šventėmis.

Atviros Kalėdinės keramikos dirbtuvėlės

Žiemai pasibeldus, atidarysime Kalėdines keramikos dirbtuvėles! Čia pasitiksite šilčiausias metų šventes, kurdami jaukias rankų darbo dovanėles – keramikinę eglutę-žvakidę, kalėdinę dėžutę arba žaisliukus – savo mylimiesiems. Kviečiame dalyvauti. :)

Gruodžio praktikumuose – patarimai pedagogams, kaip pasiruošti šventėms ir nepatirti streso

Artėja gražiausios metų šventės. Kaip joms pasiruošti? Dailininkė Agnė Trusevičienė, psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė ir edukologė Vilija Malinauskaitė turi patarimų pedagogams ir pasirengę jais pasidaminti Lietuvos vaikų ir jaunimo centro praktikumuose.

Skelbiame konkurso „Balta pasaka 2018“ rezultatus

Piešinių konkursas „Balta pasaka 2018“ baigėsi. Sveikiname visus konkurso dalyvius, o ypač – laureatus! Sulaukėme daug talentingų darbų, kuriais džiaugsimės ir džiuginsime centro lankytojus gruodį atidarytoje parodoje.

Džiaugiamės mūsų šuolininkų į vandenį rezultatais!

Lapkričio 14–16 d., LVJC šuolininkai į vandenį dalyvavo „Tarptautinėse šuolių į vandenį varžybose Breste“, kuriose varžėsi sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Džiaugiamės mūsų plaukikės rezultatais!

Lapkričio 9–11 d., Lenkijoje vyko „Plaukimo su pelekais Europos jaunučių taurė 2018“. Skubame sveikinti LVJC plaukikę ir jos trenerį Aivarą Šalkauską su puikiais rezultatais, pagerintais net dviejais Lietuvos rekordais!

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata