Naujienos

Paaiškėjo piešinių konkurso laimėtojai

Skelbiame 2018 metų piešinių konkurso, skirto Europos kalbų dienai paminėti, laimėtojus ir laureatus.

Kitokie teatro užsiėmimai

Įsibėgėjant rudeniui, renkame „Teatro terapijos“ užsiėmimų grupę tiems, kurie gulasi ir keliasi su pavargusiomis mintimis... Tiems, kurie norėtų atsikvėpti, atrasti gyvenime daugiau spalvų, pabėgti nuo rūpesčių, kurti čia ir dabar, pasitelkiant aktorinį meistriškumą. :)

Spalį mokytojų lauks edukacinis renginys „In Memoriam Adolfui Ramanauskui-Vanagui“

2018-tieji – vieno iš partizanų vadų Adolfo Ramanausko-Vanago metai. Siekiant pagerbti šią Lietuvai ir jos žmonėms svarbią istorinę asmenybę, atidavusią visas jėgas dėl meilės savo šaliai, kviečiame susitikti renginyje „In Memoriam Adolfui Ramanauskui-Vanagui“.

Pasaugos spintelės atkeliavo į LVJC – išbandykite

Džiugiai pranešame, kad LVJC jau veikia pasispiriamų transporto priemonių pasauga. Nuo šiol savo paspirtukus, riedlentes ir riedučius galite palikti tam skirtose spintelėse. Kol dar ruduo lepina, nesustokite – važinėkite su entuziazmu lyg pirmą kartą!

NVŠ krepšelio gavimas spalio mėn.

Primename, kad nuo spalio ir vėl turėsite galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu NVŠ krepšeliu LVJC ugdymo veikloms iš dalies finansuoti. Registracija 2018 m. IV ketvirčiui – jau prasidėjo!

Kviečiame į seminarus tėvams

LVJC ugdymo ekspertai, psichologai, kiti specialistai pasirengę padėti tėveliams spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria augindami savo mažylius, paauglius ar jaunuolius bei atsakyti į visus ramybės neduodančius klausimus.

Rugsėjo 14 d. į žygį už sveiką gyvenimo būdą leidžiasi 2000 moksleivių

Rugsėjo 14 d. Neries regioniniame parke vyks nacionalinis moksleivių žygis SVEIKAS KAIP RIDIKAS. Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

NVŠ krepšelio skyrimo registracija – jau greitai

Gera žinia! Nuo spalio ir vėl turėsite galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu NVŠ krepšeliu LVJC ugdymo veikloms iš dalies finansuoti. Sužinokite daugiau apie dabartinę situaciją ir tolimesnę eigą.

Ukrainos moksleiviai kviečia į parodą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimui

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimui skirtus plakatus kūrę Rytų Ukrainos moksleiviai kviečia vilniečius į parodą. Atidarymas vyks rugpjūčio 28 d. (antradienį) 15.00 val.

Dauguma LVJC paslaugų – pasiekiama internetu

Rugsėjį pasitinkame atsinaujinę! Nuo šiol ne tik būrelius, bet ir užsiėmimų suaugusiesiems abonementus galite įsigyti internetu. Pirkimą paprasta atlikti prie veiklų kainoraščių paspaudus mygtuką „Pirkti“.

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata