Naujienos

Mokinių psichologinė savijauta pandemijos metu

Dalinamės Vilniaus universiteto bendruomenės rekomendacijomis, kaip nestresuoti ir padėti sau pandemijos metu. Būtinai išbandykite. :)

Kūno dizaino nuotolinės treniruotės

Kūno dizaino treniruotės keliasi į kiekvieno namus! Karantino metu sportuokite nuotoliniu būdu ir atskleiskite savo jėgą, grožį, pajuskite vidinę pusiausvyrą.

Teisininko patarimai: kaip apsaugoti mokinių privatumą nuotoliniuose užsiėmimuose?

Pamokoms ir būreliams persikėlus į internetą, kyla daug su asmeninės informacijos saugumu nuotoliniame ugdyme susijusių klausimų. Apie tai, kur ugdytojai dažniausiai „kliūna“ ir į ką svarbu atkreipti dėmesį, pasakoja švietimo įstaigas konsultuojantis teisininkas ir duomenų apsaugos specialistas Andrius Mocartas.

Svarbi informacija NVŠ krepšelio gavėjams

Gavome leidimą vykdyti neformaliojo ugdymo programas nuotoliniu būdu – tai vertiname. Esame pasiruošę ir toliau betarpiškai bendrauti su vaikais. Jei ketinate ir toliau naudotis mūsų paslaugomis bei esate pasirašę NVŠ krepšelio sutartį joms iš dalies finansuoti, labai prašome užpildyti anketą.

Globalaus švietimo savaitė 2020

Lapkričio 16–20 d. kviečiame vaikus ir jaunimą – moksleivių klases, būrelius, jaunimo grupes – dalyvauti Visuotinio švietimo savautės renginiuose,

Laikinai keičiasi Lietuvos vaikų ir jaunimo centro paslaugų organizavimas (ATNAUJINTA)

Remiantis Vyriausybės nutarimu nr. 1266 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir jo sąlygų sugriežtinimo, laikinai keičiasi Lietuvos vaikų ir jaunimo centro paslaugų organizavimas. 

Nuolaidos sporto treniruočių vienkartiniams bilietams (ATŠAUKTA)

Atsižvelgdami į pandemijos aplinkybes, lapkričio mėnesį baseino, treniruoklių salės ir kūno dizaino vienkartiniams bilietams taikysime 50 % nuolaidą!

Ar švietimas gali padėti pasiruošti darnaus gyvenimo link vedantiems pokyčiams?

Apie DARNIOS MOKYKLOS kūrimą ir pokyčių kompetencijos ugdymą – ekspertų mintys ir konferencijos vaizdo įrašas.

Nuotolinio ugdymo susitarimai

Nuotoliniuose užsiėmimuose galioja panašios taisyklės kaip ir įprasto būrelio metu – laikykitės jų!

Laikinai keičiasi neformaliojo ugdymo paslaugų organizavimas

Vadovaujantis naujausiu Vyriausybės nutarimu, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. (imtinai) vaikų neformaliojo ugdymo užsiėmimai centro pastate nevyks.

X
Prenumerata