Naujienos

Kaip įveikti matematinius, gimtosios kalbos, emocijų iššūkius žaidžiant ?

Kaip per žaidimus padėti mokyklos dar nelankantiems vaikams įveikti matematinius ir inžinerinius iššūkius, pažinti ir pamėgti gimtąją kalbą, išreikšti savo emocijas? Būtent apie tai bus kalbama vasario praktikumuose, kurie kiekvieną ketvirtadienio vakarą rengiami Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje.

Kaip padėti Z kartos vaikams gerai jaustis mokykloje?

Kokią mokyklą turime šiandien  ir kokios norėtume artimoje ateityje? Ar dabartinė ugdymo sistema padeda suvokti pasaulį, rasti vietą ateities lyderiams besikeičiančioje visuomenėje? Ar ji keičiasi kartu su verslo aplinka?

Valstybės atkūrimo 100–metį paminėkime kartu su Ukrainos moksleiviais

Rytų Ukrainos moksleiviai norėtų pasveikinti Lietuvą artėjančio valstybės atkūrimo šimtmečio proga bei susidraugauti su bendraamžiais Lietuvoje. Vaikai iš penkiolikos mokyklų Donecko ir Luhansko srityse, kurios laikomos neramiausiomis dėl nesibaigiančių karo veiksmų, kviečia bendraamžius Lietuvoje kartu dalyvauti pilietinėje akcijoje „Lietuva kviečia“.

Per 300 progimnazijos pradinukų mokėsi saugiai elgtis vandenyje

Žiemos pradžia – tikras stebuklų metas, o ypač patiems mažiausiesiems. Karnavalai, pasirodymai, dovanos, atostogos... O kaip gi edukacija? Kiek kitaip šį laikotarpį nutarė praleisti Vilniaus Žemynos progimnazija, visiems savo pradinių klasių moksleiviams įteikdama išskirtinę dovaną – dalyvavimą „Leonardo pamokėlėse“!

„Laisvės gynėjų dieną“ paminėkime kartu!

Jau 27 kartą minėsime tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų diena. Prisiminkime tuos, kurie už mūsų visų laisvę paaukojo gyvybes – paminėkime šią dieną kartu.

Nauja Fotodizaino studijos grupė

Turime jums gerą žinią! Jei nepatekote į Fotodizaino studiją, galite užsirašyti lankyti jau dabar. Įsibėgėjant žiemai, fotografė Aneta Rusevičiūtė jūsų lauks naujoje grupėje! :)

Pasikeitė Sveikatingumo skyriaus taisyklės

Pranešame, kad siekiant užtikrinti kuo didesnį jūsų saugumą baseine, atnaujinome Sveikatingumo skyriaus taisykles. Skatiname susipažinti ir jų laikytis!

NVŠ krepšelio parama sausį

Sausį ištiksėjo ne tik 2017-ieji, bet ir NVŠ krepšelio paramos terminas. Skatiname sužinoti daugiau apie dabartinę situaciją ir paramos gavimą sausio–gegužės mėnesiais.

Laisvos vietos plaukimo grupėse

LVJC baseinai dirba intensyviai, bet ne visais laikais! Pranešame, kad laisvų vietų dar turime plaukimo rytinėse grupėse ir laukiame nusiteikusių išsijudinti! :)

Moksleivių kūno kultūros pamokos – LVJC baseine

Trejus metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras aktyviai įsitraukia į Lietuvos plaukimo federacijos organizuojamą projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Pagal projektą, šių metų rugsėjį–gruodį LVJC baseine pagrindinius plaukimo įgūdžius įgijo apie 300 moksleivių!

X

Prenumerata

Prenumerata