Naujienos

LVJC dalyvauja parodoje MOKYKLA 2017. O Jūs?

Lapkričio 24–25 dienomis Vilniuje vyks ugdymo organizatoriams ir pedagogams skirta paroda MOKYKLA. Parodoje LVJC taip pat organizuoja keletą renginių. Apsidžiaugtume, jei mus aplankytumėte;)

Lapkričio 18 d. prasidėjo „Globalaus švietimo savaitė“

19– ą kartą rengiama kampanija siekia atkreipti Europos pedagogų ir besimokančiųjų  dėmesį į globalaus pilietiškumo ugdymui(si). Kviečiame moksleivius ir pedagogus dalyvauti kūrybiniuose konkursuose.

Sveikatingumo skyriui 30!

Metai bėga, o su jais įvykių tik daugėja! Sporto varžybos, turnyrai, čempionatai, kasdieninės treniruotės ir net ugdytinių gimtadieniai – yra tiek visko papasakoti! Kviečiame lapkričio 30 d., 16.00 val. kartu pasidžiaugti Sveikatingumo skyriaus 30-mečiu. Patiems išgirsti ir pamatyti gražiausias skyriaus istorijas, pasmaguriauti šventinėmis vaišėmis. :)

Papildomas NVŠ krepšelių skyrimas

Gera žinia! Vilniaus miesto savivaldybė LVJC skyrė papildomą, 208 NVŠ krepšelių kvotą! Ši NVŠ krepšelio parama bus skiriama lapkričio–gruodžio mėn. Jeigu nesuspėjote ar nepavyko gauti paramos prieš tai vykusiame etape, galite jos skyrimui registruotis jau dabar!

Saldūs kalėdiniai penktadieniai

Ar pastebėjote, kad artėjant žiemos šventėms pasikeičiame? Norisi labiau tikėti gėriu, daugiau šypsotis, namuose paruošti šiltą vakarienę ir pradėti čežinti dovanų popierių... pamažu aplanko Kalėdų dvasia. Kviečiame švenčių laukimą padaryti dar šiltesnį ir įdomesnį. Užsukti į „Saldžius kalėdinius penktadienius“ ir išmokti pasigaminti skanių, rankų darbo dovanėlių artimiesiems! :)

Japonijos menų ir kultūros projektas grįžta!

Jau antrus metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizuoja projektą „WABI-SABI: tobulumas netobulume“. Kviečiame šiais metais moksleivius ieškoti grožio netobulume, pasitelkiant Japonijos menus ir keturis gamtos elementus: vandenį, žemę, orą ir ugnį!

Kaip kurti geresnę mokyklą? Moldovoje įvertinta lietuvių patirtis.

Kas yra gera mokykla? Skirtingų šalių moksleiviai ją suvokia panašiai. „Norėčiau lankyti atvirą mokyklą – permatomo stiklo sienomis, kurioje mokytojai mato ir girdi visus mokinius bei atsižvelgia į kiekvieno domėjimosi sritis, pomėgius, savijautą...“.

Auginate ikimokyklinuką? Patarimai, kaip išvengti „ožiukų“.

Ikimokyklinukų tėveliams tenka daugybė išbandymų. Nemaloniausi jų – ožiukai“. Gydytoja psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė pasakoja, kaip įveikti vaiko pykčio protrūkius. O norinčius sužinoti daugiau ar aptarti savo individualų atvejį – kviečia į seminarą.

Atviras mušamųjų instrumentų užsiėmimas

Džiugiai pranešame, kad lapkričio 10 d. vyks pirmasis Mušamųjų instrumentų studijos užsiėmimas! Jame galėsite pabendrauti su būrelio vadovu, išmėginti instrumentus bei susiderinti užsiėmimų laiką. Laukiami visi norintys. :)

Sveikos mitybos diena centre!

Sveika mityba – geriausias gyvenimo prieskonis! Ne veltui lapkričio 8 d. yra minima Europos sveikos mitybos diena, kuriai neliksime abejingi ir mes. Kviečiame visus centro lankytojus trečiadienį kartu pasidalinti mintimis, gera nuotaika, sukurti sveikesnę aplinką sau ir kitiems. :)

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata