Naujienos

Kaip dirbame karantino metu?

Kaip laikotės? Mes jau trečia savaitė, kaip esame visiškame karantine ir atsakingai žiūrime į visų mūsų saugumą. Kovodami su COVID-19 pandemija, centro pastate nevykdome jokios veiklos, tačiau pradėjome mokyti nuotoliniu būdu.

LVJC teatralai sveikina su Tarptautine teatro diena

Tarptautinei teatro dienai paminėti mūsų teatralai sukūrė įvairius trumpo metražo filmukus. Džiaugiamės, kad būdami atskirai, sugeba sukurti šį tą bendro ir išlieka socialiai artimi. Pasižiūrėkite – įsikvėpkite kūrybai!

Mokymas(is) namuose kartu su LVJC

Kol būrelių vadovai ruošiasi vesti įužsiėmimus nuotoliniu būdu, kviečiame pasinaudoti LVJC siūlomais patarimais ir metodinėmis priemonėmis, kurios, tikime, paįvairins kasdienybę ir įkvėps neformaliam ugdymuisi.

Kviečiame naudotis nuotoliniais mokymais ugdymo temomis

Atsižvelgdami į situaciją šalyje ir pasaulyje, norime pakviesti visus Lietuvos pedagogus bei tėvelius naudotis nuotoliniais mokymais.

LVJC laikinai stabdomas mokymo procesas (atnaujinta)

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui, nuo kovo 15 d. iki balandžio 13 d. (imtinai) centre užsiėmimai vaikams ir suaugusiesiems nevyks. Taip pat atšaukiami šiuo laikotarpiu turėję vykti renginiai.

Laisvos vietos mokymo plaukti grupėse

Gera žinia būsimiems plaukikams ir jų tėveliams! Šiuo metu turime po kelias laisvas vietas mokymo plaukti grupėse. Rezervuojame vietas tik telefonu.

Ką galime su 1,2 % GPM?

Pajamų mokestis, kurį skyrėte mums per kelerius metus, padėjo išgriauti centro „žvėrinčių“ ir sukurti jaunatviškas erdves. Tikimės, kad dar šiais metais erdvėse laikas ims bėgti ypač patogiai!

Socialinio ir emocinio ugdymo(si) pratybos Rytų Ukrainos moksleiviams

Lietuvos vaikų ir jaunimo centre nuo kovo 2 d. vieši 19 ukrainiečių vaikų iš Rytų Ukrainos – Luhansko ir Donetsko sričių. Karo paveikto regiono moksleiviai visą savaitę mokysis įgūdžių, padedančių pasiekti sėkmę mokykloje ir gyvenime bei kurti saugią mokymosi aplinką.

Kviečiame „užsikrėsti gerumu!“ – tapti atidesniais šalia esantiems

Kovo mėnesį mokyklas ir darželius kviečiame dalyvauti socialinėje akcijoje „Užkrėsk gerumu“ ir daryti gerus darbus šalia esantiems.

Naujos šachmatų grupės

Treniruoti raumenukus ir protą dar daugiau galimybių! Kviečiame į naujos šachmatų grupės suaugusiesiems ir individualius užsiėmimus.

X
Prenumerata