Naujienos

Džiaugiamės mūsų plaukikų rezultatais!

Kovo 10–11 d., Lenkijoje vyko „Open Baltic Finswimming Championship 2018“, kuriame dalyvavo ir mūsų plaukikai. Skubame sveikinti didelį jaunųjų plaukikų būrį, o ypač trenerį Aivarą Šalkauską – pagerinusį Lietuvos 400 m plaukimo po vandeniu rekordą!

Per Velykas nedirbsime

Pranešame, kad balandžio 1–2 dienomis nedirbsime. Visi dažysime ir ridensime margučius – švęsime atėjusias Velykas! :)

Pavasario atostogos plaukimui – ne riba!

Balandžio 3–6 dienomis centre vyks plaukimo tobulinimo kursai 8–15 m. vaikams. Kursuose plaukikai tobulins plaukimo įgūdžius, sužinos apie saugų elgesį vandenyje ir taip aktyviai leis pavasario atostogų laiką!

Dienos stovykla „Įspūdžiautojai“ laukia pradinukų

Per pavasario atostogas, balandžio 3–6 d., pramogauti pradinukus kviečia dienos stovykla „Įspūdžiautojai“.

Naujausios šiuolaikinių technologijų veiklos kūrėjams

Primename, kad mūsų gretas papildė dvi naujos, šiuolaikinių technologijų veiklos. Taip pat atsidarė dar viena fotodizaino grupė visiems fotografijos mylėtojams. Kviečiame iki vasaros pradžios pasimatyti. :)

Kovo naujienos ikimokyklinio ugdymo pedagogams

Kovo mėnesio „Tikrų mokymų“ naujienos ikimokyklinio ugdymo pedagogams.

Kovo 11 d. nedirbsime

Pranešame, kad kovo 11 d. (sekmadienį) nedirbsime. Visi švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną! :)

STEAM iššūkis – nauja užsiėmimų programa vaikams

Kovo mėnesį centre startuos „STEAM iššūkis“ – moderni užsiėmimų programa šiuolaikiniams vaikams. Programoje daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus!

Seminaras tėvams apie ribų taikymą vaikams ir jų elgesio valdymą

Ar leisti vaikui išbandyti viską, ko tik jis įsinori? Ar ribodami neužgniaušime jo iniciatyvos? O gal reikėtų elgtis priešingai – tėvai geriau žino, kas jų vaikui tinka, todėl viską turėtų nuspręsti suaugusieji? Ar vaikas turėtų būti paklusnus, ar galima leisti jam bent retkarčiais prieštarauti ir nepaklusti?

2 procentai – geresnei bendruomenei kurti

Džiaugiamės, kad 2 proc. pajamų mokestis, kurį skyrėte praėjusiais metais LVJC, padėjo kurti jaukią bendruomenę. Kviečiame būti aktyviais ir teikti pasiūlymus, kaip šiais metais galėtume panaudoti surinktas lėšas, kad centre būtų dar geriau! :)

X

Prenumerata

Prenumerata