Edukacinė akcija-renginys šeimoms „Būk saugus vandenyje“

Birželio 20 d., nuo 11 val., Žaliųjų ežerų paplūdimyje vyks edukacinė akcija-renginys šeimoms „Būk saugus vandenyje“! Renginyje tėveliai su vaikais galės ne tik sužinoti saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių taisykles, bet smagiai praleisti laiką.

Rugpjūčio 28, 2018 10:00
LVJC, Mėlynoji salė

Jaunųjų tyrėjų ugdymas (2018 08 28)

Seminaras paremtas patyriminio mokymo/si idėja. Tai vaikų ugdymas/is, susipažinimas su juos supančiu pasauliu, atliekant tam tikrus tyrimus, stebėjimus, bandymus ir pan,. Seminaro metu pedagogai įgis net tik teorinių žinių, bet ir atliks realius bandymus/eksperimentus, kuriuos vėliau galės pritaikyti savo pedagoginėje veikoje.

Kaip ugdome ateities lyderius šiandien: emocinis intelektas vs. dirbtinis intelektas (2018 10 01)

Kviečiame į tarptautinė konferenciją – drauge su švietimo ir verslo ekspertais pažvelgti į socialinio emocinio ugdymo(si) svarbą, suvokti technologijų progresą ir reikšmę kasdieniniame gyvenime, gilintis į tai, kaip planuoti pokyčius bei galinti šiuolaikinį jaunimą imtis lyderystės veikiant. 

„Globalūs iššūkiai švietime“ (konferencijos medžiaga)

Konferencijos „Globalūs iššūkiai švietime” tikslas - paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą, kas yra būtina sąlyga rengiant vaikus ir jaunimą sėkmingam gyvenimui.

Kaip „parduoti“ švietimo idėją? Pedagogų sesija (konferencijos medžiaga)

Kaip save pozicionuoti kaip autentišką pedagogą? Motyvacija tobulėti. Kaip ją išugdyti ir išlaikyti? Kaip parduoti pamoką per 45 minutes?

Efektyvūs mokymo metodai (2 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Mokymas skirtas mokytojams ir dėstytojams, siekiant supažindinti su psichologinėmis ir fiziologinėmis priežastimis, trukdančiomis mokiniams įsisavinti informaciją. Aptariami esminiai mokymo principai ir metodai, kad besimokančiųjų žinios būtų tvirtos ir virstų gebėjimais.

Kaip „parduoti“ švietimo idėją? Vadovų sesija (konferencijos medžiaga)

Laimė slypi atsakingame lyderyje. Žinojot, kad tai apie Jus? Partnerinių ryšių su išore palaikymas: kaip padaryti, kad mokykla išsiskirtų? Draugystė už mokyklos sienų - kaip verslas, bendruomenė, tėvai gali mums padėti?

Kaip padėti mokytojui „parduoti“ pamoką moksleiviui? (Konferencijos medžiaga)

Mokytojai žino viską! Tik ne visuomet šį „viską“ jiems pavyksta perteikti moksleiviams – atrasti, kas jiems įdomu, įtraukti į ieškojimus, eksperimentus, kūrybą. Kitaip tariant, nemaža dalis pedagogų patiria sunkumų, norėdami „parduoti“ savo pamoką moksleiviams.

Strateginė švietimo konferencija 2017: Emocinė branda. Tikslai ir iššūkiai. Vadovų sesija. (5 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Emocijos – neatsiejama tarpusavio bendravimo dalis. Manoma, kad emocinis intelektas (EQ) yra patikimesnis profesinio ir asmeninio gyvenimo sėkmės rodiklis negu mums iki šiol įprastas intelekto koeficientas (IQ). Apie emocinę brandą bei jos tikslus ir su kokiais iššūkiais susiduriama mėgins atsakyti dėšimtis skirtingų lektorių. Konferencijos sesija skirta švietimo įstaigų Vadovams(-ėms) ir Pavaduotojams(-oms).

Kūrybiškas metodinių priemonių pritaikymas ikimokyklinukų veikloje (4 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Tik kūrybiškai dirbantis pedagogas gali skatinti vaikų kūrybiškumą. Mokymo tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, pažvelgiant į pedagoginį darbą kūrybiškai ir šiuolaikiškai. Išmoksite lengvai ir paprastai pasigaminti kūrybiškas ugdymo priemones, gebėsite tinkamai pasirinkti šiuolaikinius vaiko ugdymąsi atliepiančius metodus, sužinosite, kaip 1 klausimas gali paskatinti vaikų kūrybiškumą.

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata