Renginiai

Gegužė
P A T K P Š S
1
3
6
7
8
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
27
28
29
31
Gegužės 30, 2022 10:00
ZOOM platformoje

Mokytojo padėjėjo rengimas: veikla ir ugdymo procesas (nuo 2022 m. gegužės 30 d.) GRUPĖ PILNA

Mokytojo padėjėjų poreikis auga dėl „įtraukiojo ugdymo“ politikos, kuria siekiama panaikinti diskriminaciją ir visiems mokiniams suteikti vienodas švietimo galimybes. Mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, skatinami mokytis bendrose klasėse. Tačiau be mokytojo padėjėjo tai padaryti sunku.

Dalia Elena Mickevičiūtė Gegužės 30, 2022 12:30
ZOOM platforma

Vaikų pykčio protrūkiai: kaip padėti vaikui ir sau? (2022-05-30)

Aptarsite vaikų pykčio priežastis, aiškinsitės, kodėl vaikams sunku suvaldyti savo elgesį, kodėl ištinka pykčio protrūkiai, kaip elgtis suaugusiam, sužinosite kaip padėti supykusiam vaikui, šalia esantiems vaikams ir kaip pasilengvinti situaciją pačiam pedagogui.

KIVI naujų narių perklausa

Gegužės 30 d., 17.30 val., 320 kab. vyks vokalinės studijos KIVI naujų narių perklausa!

Tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ koncertas „700-ąjį pasitinkant“

Birželio 3 d. vyks tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ koncertas „700-ąjį pasitinkant“. Čia su spalvingais šokiais pasitiksime būsimą mūsų miesto, gražiosios sotinės Vilniaus, jubiliejų.

Birželio 6, 2022 09:00
ZOOM platforma

Socialinio pedagogo veiklos dokumentai mokykloje (2022-06-06) GRUPĖ PILNA

Norint tinkamai įvertinti socialinio pedagogo veiklos rezultatus, būtina ją tikslingai dokumentuoti. Mokymų metu bus pateiktos praktinės metodinės rekomendacijos, kokie LR dokumentai reglamentuoja socialinio pedagogo veiklą, kaip ji turi atsispindėti ugdymo įstaigų vidaus dokumentuose, kokius ir kaip dokumentus turėtų pildyti socialinis pedagogas.

Baleto spektaklis „Coliukė“ (premjera)

Birželio 10 d. vyks baleto studijos „Tip Toe“ 15-iolikos metų gimtadienio proga skirtas spektaklis „Coliukė“.

Efektyvūs mokymo metodai (2 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Mokymas skirtas mokytojams ir dėstytojams, siekiant supažindinti su psichologinėmis ir fiziologinėmis priežastimis, trukdančiomis mokiniams įsisavinti informaciją. Aptariami esminiai mokymo principai ir metodai, kad besimokančiųjų žinios būtų tvirtos ir virstų gebėjimais.

Emocinis intelektas „vs“ dirbtinis intelektas (konferencijos mežiaga)

Apie socialinio emocinio ugdymo(si) svarbą, technologijų progresą ir reikšmę kasdieniniame gyvenime. Kaip, kokiais metodais planuoti pokyčius ir siekti jų asmeniškai bei mokymo įstaigose, norint įgalinti šiuolaikinį jaunimą imtis lyderystės veikiant?

Kaip padėti mokytojui parduoti pamoką moksleiviui?

Mokytojai žino viską! Tik ne visuomet šį „viską“ jiems pavyksta perteikti moksleiviams – atrasti, kas jiems įdomu, įtraukti į ieškojimus, eksperimentus, kūrybą.

Diskusija: Ar švietimas gali paruošti žmogų sėkmingam gyvenimui?

Diskusijoje nagrinėjamas neformaliojo švietimo poveikis asmenybės brandai ir sėkmingumui.

X
Prenumerata