Popstudijos RE-MI-DO naujų narių perklausos

Rugpjūčio 27, 28, 29 d. ir rugsėjo 2, 3, 5 d. vyks popstudijos RE-MI-DO naujų narių perklausos.

Mėnulio teatro studijos naujų narių atranka

Rugsėjo 2, 4 ir 9 dienomis, 16.40 val., 306 kab. vyks Mėnulio teatro studijos naujų narių atranka! Į atranką kviečiami 13–18 metų jauni žmonės, ketinantys mesti sau iššūkį dirbti komandoje, vaidinti, tobulėti teatro meno srityje, „gyventi“ scenoje, skirti laiko papildomos repeticijoms ir mėgautis ne vien rezultatu, bet ir procesu. Aktorinė patirtis nebūtina.

NĖRA VIENODŲ. IŠDRĮSK BŪTI SAVIMI! Patyriminis seminaras vaikams (2019-09-04)

Nėra vienodų. Išdrįsk būti savimi! Patyriminis seminaras vaikams - jau rugsėjo 4 d. trečiadienį, 15.00 val. Veda koučingo specialistas Ignas Genys.

Dailės dirbtuvės „Nusiėmus rožinius akinius“ (2019-09-04)

Dailės dirbtuvės „Nusiėmus rožinius akinius“ su Vilija Galdikaite, dailininke, grafike, pedagoge. Vyks LVJC, rugsėjo 4 d. 15 val.

KIVI naujų narių perklausa

Rugsėjo 4 d., 17.30–19.00 val., 320 kab. vyks vokalinės studijos KIVI naujų narių perklausa! Kviečiame apsilankyti. :)

Rugsėjo 4, 2019 17:30
LVJC

Lyties stereotipai ir jų poveikis vaikams: ką turėtų žinoti tėvai? (2019-09-04)

Ar lytis gali bent iš dalies apspręsti, kuri(s), berniukas ar mergaitė, yra protingesnis, rūpestingesnis, silpnesnis, jautresnis, labiau mėgsta varžytis, linkęs į tiksliuosius mokslus ar menus? Kokie lyties stereotipai yra gajūs ir koks jų poveikis mūsų vaikams?

Dalia Elena Mickevičiūtė Rugsėjo 11, 2019 18:00
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, Vilnius, 208 aud.

Adaptacija: kaip padėti vaikui prisitaikyti prie gyvenimo pokyčių? (2019.09.11)

Kaip padėti vaikui adaptuotis darželyje ar mokykloje bei prisitaikyti prie pasikeitusių gyvenimo aplinkybių?
Kaip padėti mažyliai įveikti krizes, ugdytis atsparumą? Kada reikėtų kreiptis pagalbos į specialistus?

Strateginė švietimo konferencija 2017: Emocinė branda. Tikslai ir iššūkiai. Vadovų sesija. (5 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Emocijos – neatsiejama tarpusavio bendravimo dalis. Manoma, kad emocinis intelektas (EQ) yra patikimesnis profesinio ir asmeninio gyvenimo sėkmės rodiklis negu mums iki šiol įprastas intelekto koeficientas (IQ). Apie emocinę brandą bei jos tikslus ir su kokiais iššūkiais susiduriama mėgins atsakyti dėšimtis skirtingų lektorių. Konferencijos sesija skirta švietimo įstaigų Vadovams(-ėms) ir Pavaduotojams(-oms).

Kūrybiškas metodinių priemonių pritaikymas ikimokyklinukų veikloje (4 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Tik kūrybiškai dirbantis pedagogas gali skatinti vaikų kūrybiškumą. Mokymo tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi, pažvelgiant į pedagoginį darbą kūrybiškai ir šiuolaikiškai. Išmoksite lengvai ir paprastai pasigaminti kūrybiškas ugdymo priemones, gebėsite tinkamai pasirinkti šiuolaikinius vaiko ugdymąsi atliepiančius metodus, sužinosite, kaip 1 klausimas gali paskatinti vaikų kūrybiškumą.

Strateginė švietimo konferencija 2017: Emocinė branda. Tikslai ir iššūkiai. Pedagogų sesija. (5 akad val. nuotoliniai mokymai)

Emocijos – neatsiejama tarpusavio bendravimo dalis. Manoma, kad emocinis intelektas (EQ) yra patikimesnis profesinio ir asmeninio gyvenimo sėkmės rodiklis negu mums iki šiol įprastas intelekto koeficientas (IQ). Apie emocinę brandą bei jos tikslus ir su kokiais iššūkiais susiduriama mėgins atsakyti dėšimtis skirtingų lektorių. Konferencija sesija skirta Pedagogams(-ėms) ir Auklėtojams(-oms).

X
Prenumerata