„Ugnelės“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“

Birželio 17 d. vyks tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ baigiamasis renginys „Kitoniškai“! Jame džiaugsimės buvimu kartu, išvysime ekrane ir gyvai atliekamus spalvingiausius šokius bei tradiciškai išlydėsime abiturientus.

„Plaukti neskęsti“ renginiai paplūdimiuose

Birželį vyks nemokami saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių renginiai visai šeimai! Nepraleiskite progos iš ugniagesių gelbėtojų, visuomenės sveikatos specialistų ir plaukimo trenerių išgirsti labai svarbių patarimų.

Rugpjūčio 12, 2021 10:00
ZOOM platformoje

Mokytojo padėjėjo rengimas: veikla ir ugdymo procesas (40 akad. val.; 2021 m. rugpjūčio 12–31 d.) GRUPĖ PILNA

Mokytojo padėjėjų poreikis auga dėl „įtraukiojo ugdymo“ politikos, kuria siekiama panaikinti diskriminaciją ir visiems mokiniams suteikti vienodas švietimo galimybes. Mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, skatinami mokytis bendrose klasėse. Tačiau be mokytojo padėjėjo tai padaryti sunku.

Rugpjūčio 16, 2021 09:00
ZOOM mokymų platforma

Kokybiška pamoka ir bendruomenės telkimas nuotoliniu būdu: skaitmeniniai įrankiai ir sėkmingos jų taikymo praktikos

Mokymų tikslas – suteikti švietimo įstaigų vadovams, mokytojams, socialiniams darbuotojams, psichologams teorinių žinių ir pasiūlyti praktinių-skaitmeninių įrankių, kurie padėtų tobulinti pamokos kokybę bei telktų mokyklos bendruomenę dirbant nuotoliniu būdu.

Rugpjūčio 25, 2021 10:00
ZOOM platformoje

Pedagoginių-psichologinių žinių kursas (PPŽK, nuo 2021 m. rugpjūčio 25 d., NUOTOLINIS)

Nuo 2021 m. rugpjūčio 25 d. planuojamas naujas „Pedagoginių-psichologinių žinių kursas“ (PPŽK), skirtas besirengiantiems dirbti ir dirbančius neformaliojo vaikų švietimo srityje (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą), taip pat pirminio profesinio mokymo profesijos mokytojams, neišklausiusius šio kurso.

Efektyvūs mokymo metodai (2 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Mokymas skirtas mokytojams ir dėstytojams, siekiant supažindinti su psichologinėmis ir fiziologinėmis priežastimis, trukdančiomis mokiniams įsisavinti informaciją. Aptariami esminiai mokymo principai ir metodai, kad besimokančiųjų žinios būtų tvirtos ir virstų gebėjimais.

Emocinis intelektas „vs“ dirbtinis intelektas (konferencijos mežiaga)

Apie socialinio emocinio ugdymo(si) svarbą, technologijų progresą ir reikšmę kasdieniniame gyvenime. Kaip, kokiais metodais planuoti pokyčius ir siekti jų asmeniškai bei mokymo įstaigose, norint įgalinti šiuolaikinį jaunimą imtis lyderystės veikiant?

„Globalūs iššūkiai švietime“ (konferencijos medžiaga)

Kaip paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą?

Emocinio intelekto vystymas mokykloje: visapusiška nauda mokytojui ir mokiniui

Supažindinsime ugdytojus su emocinio intelekto koncepcija, padėsiančia geriau pažinti mokinius ir aptarti efektyviausias ugdymo galimybes ir būdus.

Kūrybiškas metodinių priemonių pritaikymas ikimokyklinukų veikloje

Tik kūrybiškai dirbantis pedagogas gali skatinti vaikų kūrybiškumą. Kaip gebėsite tinkamai pasirinkti šiuolaikinius vaiko ugdymąsi atliepiančius metodus?

X
Prenumerata