Renginiai

Įvadinė konferencija, DARNI MOKYKLA 2018–2019 m.

Programos „Darni mokykla“ 2018–2019 m. sezono įvadinė konferencija vyks rugpjūčio 24 d. 10–16 val.

Svajoklio pleneras

Likusia vasara džiaukitės meniškai! Kviečiame 6–14 m. vaikus į dailės studijos „Svajoklis“ vadovės organizuojamą plenerą – tapymą iš natūros gamtoje.

Spalvotų molių inkrustacijos

Spalvų ieškokite dar iki rudens! Kviečiame 7–18 m. vaikus į Dalios Gentvainytės trijų dienų keramikos užsiėmimus „Spalvotų molių inkrustacijos“. :)

Rugpjūčio 28, 2018 10:00
LVJC, Mėlynoji salė

Jaunųjų tyrėjų ugdymas (2018 08 28)

Seminaras paremtas patyriminio mokymo/si idėja. Tai vaikų ugdymas/is, susipažinimas su juos supančiu pasauliu, atliekant tam tikrus tyrimus, stebėjimus, bandymus ir pan,. Seminaro metu pedagogai įgis net tik teorinių žinių, bet ir atliks realius bandymus/eksperimentus, kuriuos vėliau galės pritaikyti savo pedagoginėje veikoje.

Tapk roko žvaigžde!

Dideli muzikiniai pasiekimai prasideda nuo mažų gitaros akordų. Išmokti jų ir rimtesnių kūrinių, kviečiame į Kosto Stončiaus trijų dienų gitaros užsiėmimus „Tapk roko žvaigžde!“.

Nacionalinis moksleivių žygis „Sveikas kaip ridikas“ (2018.09.14)

Rugsėjo 14 d. Neries regioniniame parke vyks nacionalinis moksleivių žygis „Sveikas kaip ridikas“. Kviečiame dalyvauti visus šalies moksleivius ir mokytojus.

Kaip ugdome ateities lyderius šiandien: emocinis intelektas vs. dirbtinis intelektas (2018-10-01)

Kviečiame į tarptautinė konferenciją – drauge su švietimo ir verslo ekspertais pažvelgti į socialinio emocinio ugdymo(si) svarbą, suvokti technologijų progresą ir reikšmę kasdieniniame gyvenime, gilintis į tai, kaip planuoti pokyčius bei galinti šiuolaikinį jaunimą imtis lyderystės veikiant. 

„Globalūs iššūkiai švietime“ (konferencijos medžiaga)

Konferencijos „Globalūs iššūkiai švietime” tikslas - paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą, kas yra būtina sąlyga rengiant vaikus ir jaunimą sėkmingam gyvenimui.

Kaip „parduoti“ švietimo idėją? Pedagogų sesija (konferencijos medžiaga)

Kaip save pozicionuoti kaip autentišką pedagogą? Motyvacija tobulėti. Kaip ją išugdyti ir išlaikyti? Kaip parduoti pamoką per 45 minutes?

Efektyvūs mokymo metodai (2 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Mokymas skirtas mokytojams ir dėstytojams, siekiant supažindinti su psichologinėmis ir fiziologinėmis priežastimis, trukdančiomis mokiniams įsisavinti informaciją. Aptariami esminiai mokymo principai ir metodai, kad besimokančiųjų žinios būtų tvirtos ir virstų gebėjimais.

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata