Gatvės šokio grupė „Bounce“

Gatvės šokio grupė „Bounce“ – užsiemimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių! :)

Dėmesio! Rugsėjį–spalį (preliminariai) būrelio vadovę Dinarą pavaduos Lukas Burba. 

 

Gatvės šokio grupė „Bounce“
Kodas: 12-010
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 15:30 - 17:00 Raudonoji salė Dinara Fazilova-Malinauskė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:30 - 17:00 Raudonoji salė Dinara Fazilova-Malinauskė
Gatvės šokio grupė „Bounce“
Kodas: 12-011
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Trečiadienis
Trečiadienis 17:10 - 18:40 Baltoji salė Dinara Fazilova-Malinauskė
Penktadienis
Penktadienis 17:10 - 18:40 Raudonoji salė Dinara Fazilova-Malinauskė
Gatvės šokio grupė „Bounce“
Kodas: 12-012
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 17:10 - 18:40 Oranžinė salė Dinara Fazilova-Malinauskė
Penktadienis
Penktadienis 15:30 - 17:00 Raudonoji salė Dinara Fazilova-Malinauskė
 • Vadovai
  Lukas Burba

  linksmas, kūrybiškas, ne vienerius metus šokių žingsneliais minantis parketą choreografas. Lukas tvirtai teigia, kad gatvės šokiai yra jo darbas ir laisvalaikis, ir tai daryti jis sugeba geriausiai. Mokant vaikus bei jaunimą gatvės šokių, vaikinui labiausiai patinka matyti, kaip jie tobulėja, o jam pačiam – užmegzti naujus ryšius, siekiant bendro tikslo.

   

 • Vadovai
  Dinara Fazilova-Malinauskė

  šokėja, choreografė ir pedagogė, daugiau kaip 10 metų mokanti vaikus šokti ir mylėti laisvą gatvės šokį. 2002 m. Vilniaus Konservatorijoje Dinara baigė šokiu pedagogiką, 2003 m. Vilniaus kolegijoje – pradinių klasių šokio pedagogiką.

  2000–2010 m. dinara šoko įvairiausiuose TV3, LNK, LTV, BTV projektuose, laidose, apdovanojimuose, taip pat „Todes“ šokių studijoje Vilniuje. Nuo 2002 m. Dinara vadovauja šokių grupei „Bounce“, kuri ne kartą dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos renginiuose ir pelnė ne vieną apdovanojimą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Kūno plastikos ir koordinacijos lavinimas.

Muzikinės klausos, rimto pajautimo ugdymas.

Gatvės šokio stilių pagrindų mokymas.

Improvizacijos gatvės šokių stiliais.

Tai įdomu

 • Dinaros teigimu, vienas jos užsiėmimo tikslų – kad vaikai pradėtų labiau pasitikėti savimi.
 • Čia susipažinsite su Lietuvos gatvės šokio kultūra, aplankysite įvairiausius renginius ir, laikui bėgant, patys pradėsite dalyvauti gatvės šokio kovose.

 

Kokios priemonės reikalingos?

Sportinė apranga ir avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
Panašios veiklos
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Viktorija Prišmontaitė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata