Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu savo vaikui sudaryti būrelio sutartį internetu?

Taip, skiltyje www.lvjc.lt/bureliai pasirinkite pageidaujamą būrelį ir, jei šalia būrelio pavadinimo matote mygtuką „Pirkti“, galite sudaryti sutartį internetu. Peržiūrėkite filmuotą medžiagą apie ugdomosios veiklos įsigijimą nuotoliniu būdu.

https://www.youtube.com/watch?v=iU9i4Bij1Ec&feature=youtu.be
Kodėl paspaudus mygtuką „Stoti į eilę“ matau pranešimą, kad eilė jau perpildyta?

Laukiančiųjų sąrašo ilgis yra ribotas, nes jis yra formuojamas tik vienam mokslo metų sezonui.

Įrašiau vaiką į laukiančiųjų eilę, kodėl nesulaukiau kvietimo sudaryti sutartį?

Sudaryti sutartį kviečiame tik tada, kai Jūsų pasirinktoje grupėje atsilaisvina vieta ir ateina Jūsų rezervinė eilė. 

Kodėl laukiančiųjų eilė neperkeliama į kitus mokslo metus?

Laukiančiųjų eilės neperkeliame į kitus metus, nes per metus pasikeičia vaiko amžius, dėl ko tenka rinktis naujas grupes. Taip pat keičiasi klientų galimybės lankyti anksčiau pasirinktą būrelį numatytu tvarkaraščiu ir kita.

Ką daryti, jei vaikas susirgo ir laikinai negali lankyti užsiėmimų?

Pristatykite medicininę pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės. Ligos pažymą pristatyti galite:  atnešdami dokumentą į LVJC Informacinį centrą; įkeldami dokumentą į savo asmeninę LVJC paskyrą (savitarną); atsiųsdami medicininės pažymos kopiją (nuotrauką, skanuotą versiją) el. p. info@lvjc.lt. Pavėlavus pateikti pažymą, nelankytų užsiėmimų nekompensuojame. Laiško gavimo arba dokumento įkėlimo datą laikome pažymos pateikimo data. Jei vaikas serga trumpiau nei savaitę, praleisti užsiėmimai nekompensuojami, pažymos teikti nereikia.

Kaip skaičiuojama ligos kompensacija?

Ligos kompensacija skaičiuojama už kalendorines dienas nuo 8-os ligos dienos, t. y. mėnesio įmoka padalinama iš to mėnesio kalendorinių dienų skaičiaus ir padauginama iš tiek dienų, kiek pagal pažymą susidaro nuo 8-os sirgimo dienos imtinai.

Kaip nutraukti Ugdomosios veiklos sutartį?

Sutartis anksčiau termino gali būti nutraukiama tik nuo kalendorinio mėnesio paskutinės dienos. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį galite  informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. p. info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinę dieną. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, o iki pat jo pabaigos – paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį.  Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.

Ar nutraukus sutartį, bus kompensuota už nelankytus užsiėmimus?

Kompensuojami tik dėl ligos praleisti užsiėmimai, pateikus gydytojo pažymą.

Kaip prisijungti prie LVJC savitarnos?

LVJC interneto svetainės viršutiniame dešiniajame kampe spauskite mygtuką „Savitarna“. Prisijungę prie savitarnos, matysite savo paslaugų sutartis, sąskaitas, vaiko lankomumą. Siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą, prisijungdami prie paskyros pirmą kartą, savo tapatybę turėsite patvirtinti naudodami Elektroninius valdžios vartus. Peržiūrėkite filmuotą medžiagą apie pirmą prisijungimą prie LVJC savitarnos.

https://www.youtube.com/watch?v=DeEGSC1FkOQ&feature=youtu.be
Ar LVJC būreliai finansuojami NVŠ krepšelio lėšomis?

Taip, LVJC dalyvauja NVŠ programoje, pagal kurią akredituotoms veikloms gali būti skirtas NVŠ krepšelis – 15 EUR/mėn. kompensacija. Jei turite galiojančią sutartį 1–12 klasių moksleiviui, susipažinkite su aktualia informacija ir užsiregistruokite čia: www.lvjc.lt/nvs-krepselis.

Ar vyksta būreliai per mokinių atostogas?

Taip, per mokinių rudens, žiemos ir pavasario atostogas dirbame įprastai, t. y. visi užsiėmimai vyksta pagal tvarkaraštį.

Ar vyksta būreliai šventinėmis dienomis?

Valstybinių švenčių dienomis nedirbame. Apie LVJC nedarbo dienas informuojame skiltyje „Naujienos“.

X
Prenumerata