Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

Svarbu! Galima įsigyti vienkartinį bilietą (14,50 Eur), jei tą dieną grupėje yra laisvų vietų. Norint jį įsigyti, reikėtų tą pačią dieną kreiptis į Informacinį centrą. 5 kartų abonementai nebegalioja, yra sudaromos sutartys.

 

Paslaugų sutartis naujam sezonui galėsite sudaryti Informaciniame centre ir internetu jau netrukus – nuo 2019 m. birželio 17 d.

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais
Kodas: 14-056
48.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 10:30 - 11:00 Mažasis baseinas Edvin Višnevski
Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais
Kodas: 14-057
48.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 11:30 - 12:00 Mažasis baseinas Nijolė Gaidulytė
Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais
Kodas: 14-059
48.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 17:15 - 18:00 Mažasis baseinas Simona Sigariova
Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais
Kodas: 14-079
48.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 11:00 - 11:30 Mažasis baseinas Nijolė Gaidulytė
 • Vadovai
  Nijolė Gaidulytė

  tikra povandeninio plaukimo meistrė! Kitaip ir nepavadinsi plaukikės, atstovavusios Lietuvos rinktinę ir tapusios tarptautine povandeninio plaukimo instruktore. Ilgametės patirties dėka Nijolė vis atranda naujų būdų, kaip vaikus supažindinti su vandeniu – įvairiomis plaukimo ir nardymo technikomis.

 • Vadovai
  Simona Sigariova

  nuo pat vaikystės buvo itin judrus vaikas. Nuolatinis energijos perteklius, nuoširdus užsispyrimas bei sunkus darbas ją atvedė į profesionalų sportą. Deja, sunki trauma privertė pasitraukti iš geriausių futbolininkių gretų. Nepaisant aplinkybių, Simonos vidinis polėkis judėjimui nedingo. Pradėjo lankyti kineziterapinius užsiėmimus, ėmė vėl plaukioti, didelį dėmesį skirti giliųjų raumenų treniruotėms bei tobulinti žinias specialiosios pedagogikos ir kūno kultūros paskaitose. Simona tvirtai tiki, kad galimybė judėti yra didelė prabanga, kurią reikėtų vertinti ir ja naudotis kiekvienam. :)

 • Vadovai
  Edvin Višnevski

  daugkartinis Lietuvos povandeninio plaukimo čempionas ir rekordininkas, povandeninio plaukimo meistras. Baseinas Edvin yra tarsi antri namai. Juose augo nuo ketverių ir auga kaip asmenybė, kaip sportininkas ir treneris iki šių dienų. Vaikinas norėtų, kad kiekvienas atėjęs į baseiną išmoktų daugiau nei tik plaukti  – turėtų svajonę, jos atkakliai siektų, visapusiškai tobulėtų. Edvin sako, kad veikloje ir sąveikoje su kitais svarbiausia yra nuoširdus bendravimas. Esant nuoširdumui, įveikiamos visos kliūtys ir pasiekiami aukšti rezultatai!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažinimas su vandens aplinka, pasitikėjimo ja ugdymas.

Taisyklingo kvėpavimo taisyklės.

Kūno judesių taisyklės.

Baimių nugalėjimas: nėrimas, šuoliukas nuo kranto, savarankiškas plaukimas.

Tai įdomu

 • Pirmoji užsiėmimo užduotis – įveikti tėvelių baimę, kad vaikas nuskęs, vos tik gurkštelėjęs vandens. Išmokstame pažinti mažųjų plaukikų siunčiamus signalus ir tinkamai, be streso į juos reaguoti.
 • Patys mažiausi lankytojai dar vos pastovi ant kojų, bet po vandeniu kartais išbūna ilgiau nei juos lydintys tėveliai.
 • Visas mokymosi procesas vyksta žaidimo formatu. Mes važinėjame vandens autobusais, pavirstame jūros žvaigždėmis, dalyvaujame motorinių valčių varžybose.

Kokios priemonės reikalingos?

Plaukimo kostiumas, kepuraitė, akiniai, higienos reikmenys, rankšluostis bei šlepetės neslystančiu padu. Vaikučiams iki 3 metų – specialios vandeniui pritaikytos sauskelnės.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
Panašios veiklos
Diana Kindurienė, Nijolė Gaidulytė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Jūratė Raminta Vaznelienė, Lina Miežienė, Žana Skridlienė, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Rasa Pabrėžaitė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Eglė Kunickaitė, Aivaras Šalkauskas, Ilja Gorban, Gerūta Griciuvienė, Miglė Banytė, Dominykas Spudvilas, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Lada Urbanovič

Plaukimas Didžiajame baseine

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Nijolė Gaidulytė, Aivaras Šalkauskas

Plaukimas su pelekais

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata