Konkursas „Išjudink kitus“

Kviečiame visus aktyvius Lietuvos moksleivius dalyvauti konkurse „Išjudink kitus“! Burti komandas, sportuoti ir kartu išjudinti įvairias savo miesto bendruomenes!

Ei, bičiuliai, džiaugiamės įvykusiu konkursu! Tariame didelį AČIŪ visiems ir kviečiame įspūdžius pasiskaityti čia. Nesustokite aktyviai judėti, tikimės pasimatyti ir kitais metais! :) 
 

APIE KONKURSĄ

Konkurse moksleivių komandos bus skatinamos pasirinkti įmonę, įstaigą ar organizaciją ir jos bendruomenės nariams surengti aktyvią veiklą (-as). Mankštos, šokio, žaidimo ar kitos fizinį aktyvumą skatinančios veiklos įgyvendinimą nufilmuoti, sumontuoti iki 3 min. trukmės filmuką ir atsiųsti konkurso organizatoriams.

Kiekviena dalyvaujanti komanda pasirinks mokytoją-vadovą, kuris lydės jos narius kelionių metu. Mokytojas taip pat bus informuojamas apie konkurso eigą ir kitus labai svarbius dalykus.

Laimėtojai ir finalinis renginys

Konkurso laimėtojai bus paskelbti finalinio renginio metu, kuriame planuojami susitikimai ir bendros aktyvios veiklos su sportininkais bei žymiais asmenimis, įvairios pramogos. Net 5-ios geriausiai konkurse pasirodžiusios komandos gaus diplomus ir rėmėjų / draugų įsteigtus prizus!

Džiugiamės, kad 3 komandos galės išbandyti unikalią treniruotę su Andriumi Pauliukevičiumi, Žydrūnu Savicku arba MyHero! komanda!

Ko mes siekiame?

Konkursu siekiame paskatinti sveiką gyvenseną ir kūrybiškumą vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų tarpe. Taip pat paminėti Lietuvai labai svarbų įvykį: 25 metų sukaktį, kuomet Lietuvos sportininkai pirmą kartą po Antrojo pasaulinio karo dalyvavo olimpinėse žaidynėse kaip savarankiška, nepriklausomos Lietuvos rinktinė ir Barselonoje iškovojo medalius.

MŪSŲ DRAUGAI
MyHero!

Sveikos gyvensenos judėjimas

Edvinas Krungolcas

Olimpinis vicečempionas, Edvino Krungolco fechtavimosi klubo įkūrėjas, fechtavimosi treneris

Slidinėjimo akademija

Laisvalaikio dovanos

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija

KONKURSO EIGA

Dalyvių registracija iki 2017 m. balandžio 28 d. (pratęsta), siunčiant užpildytą registracijos formą ir dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu sveikatingumas@lvjc.lt. Dalyvio mokestis – 15 Eur/komandai.

Komandų aktyvių veiklų įgyvendinimas ir filmuko atsiuntimas iki 2017 m. birželio 20 dienos.

Finalinis renginys 2017 m. rugsėjį (informacija bus patikslinta).

 

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti nuostatuose, pasiteirauti el. paštu sveikatingumas@lvjc.lt, tel. (8 5) 2054714.

Draugaukime Facebook tinkle @isjudinKitus!

X

Prenumerata

Prenumerata