Konkursas „Išjudink kitus 2018“

Atsiveikinome, bet tik trumpam! Grįžtame atsinaujinę ir kviečiame visus 1–9 kl. moksleivius dalyvauti konkurse „Išjudink kitus 2018“. Burti komandas, kurti ir kartu išjudinti mokyklos draugus KITOKIA kūno kultūros pamoka!

APIE KONKURSĄ

Konkurso dalyviai bus skatinami pasidomėti, kokios sportinės veiklos buvo populiarios prieš 100 metų, ir išlaisvinti savo fantaziją įsivaizduojant ateities – po 100 metų kūno kultūros pamokas. Remiantis savo atradimais sukurti kitokios kūno kultūros pamokos aprašymą, o vieną įdomiausią aktyvią veiklą surengti mokyklos draugams. Šios veiklos įgyvendinimą nufilmuoti, sumontuoti iki 3 min. trukmės filmuką ir atsiųsti konkurso organizatoriams.

Laimėtojai ir finalinis renginys

Konkurso laimėtojai bus paskelbti finalinio renginio metu, kuriame planuojami susitikimai ir bendros aktyvios veiklos su sportininkais bei žymiais asmenimis, įvairios pramogos. Geriausiai konkurse pasirodžiusios komandos gaus diplomus ir konkurso draugų įsteigtus prizus!

Ko mes siekiame?

Konkursu siekiame formuoti ilgalaikius fizinio aktyvumo įpročius, kūrybiškumą bei skatinti dalyvius geriau pažinti Lietuvos sporto istoriją, paminėti Valstybės atkūrimo 100-metį!

MŪSŲ DRAUGAI
Mindaugas Maldonis

Baidarininkas, Lietuvos olimpinės rinktinės narys

Justinas Kinderis

Šiuolaikinės penkiakovės sportininkas, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas

Edvinas Ramanauskas ir Aurimas Lankas

Baidarininkai, Europos čempionato prizininkai

KONKURSO EIGA

Dalyvių registracija iki 2018 m. rugsėjo 14 d. (atnaujinta), siunčiant užpildytą registracijos formą ir dalyvio mokesčio pavedimo kopiją el. paštu sveikatingumas@lvjc.lt. Dalyvio mokestis – 15 Eur/komandai.

Kitokios kūno kultūros pamokos aprašymo ir filmuko atsiuntimas iki 2018 m. spalio 12 d.

Finalinis renginys 2018 m. spalį (informacija bus patikslinta).

 

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti nuostatuose, pasiteirauti el. p. sveikatingumas@lvjc.lt, tel. (8 5) 2054714.

Praėjusių metų konkurso įspūdžius galite sužinoti čia arba Facebook tinkle @isjudinKitus! :)

X
Prenumerata