Aktyvios pertraukos prie ekrano

Sportas – viena pagrindinių sveikos gyvensenos sudedamųjų dalių. Judėdami stipriname kūną, geriname mąstymą, nuotaiką ir bendrą savijautą. Be to, įgauname atsparumą stresui ir vidinės energijos veikti. Suprasdami, kaip stipriai karantino laikymasis apribojo vaikų judėjimo galimybes, visą gegužę 1–5 klasių mokiniams organizuosime nemokamas, nuotolines mankštas su treneriais.

Aktyvios pertraukos vyks gegužės mėnesio pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, 11.00–11.15 val.

Mokiniai galės išbandyti LANKSTUMO MANKŠTĄ su treneriu, daugkartiniu Lietuvos šuolių į vandenį čempionatų prizininku Žilvinu Kukliu; ŠUOLIUKŲ MANKŠTĄ su treneriu, Lietuvos šuolių į vandenį čempionu, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviu Ignu Barkausku; JOGOS MANKŠTĄ su trenere Indre Žutautaite; JUDRUMO MANKŠTĄ su trenere Renata Gaigalaite; KARDIOMANKŠTĄ (INTENSYVIĄ MANKŠTĄ) su plaukimo treneriu Dominyku Spudvilu; LINDIHOPO MANKŠTĄ su šokių trenere Daiva Veliulyte; ŠOKIŲ MANKŠTĄ su trenere, profesionalia šokėja Viktorija Urmonaite-Alekna.

Norintiems dalyvauti, pirmiausia reikės užsiregistruoti. Mankštos dieną pasiruošti kompiuterį su interneto ryšiu, judesių nevaržančią aprangą ir kilimėlį. Likus 15 minučių iki mankštos pradžios mokytojui į el. paštą bus atsiųsta prisijungimo nuoroda, kuria tereikės pasidalinti su mokiniais. 

 

Daugiau informacijos ir registracija:

www.lvjc.lt/aktyvios-pertraukos
 

 

Paskelbta: Balandžio 27, 2020

X
Prenumerata