Dauguma LVJC paslaugų – pasiekiama internetu

Bičiuliai,

rugsėjį pasitinkame atsinaujinę! Nuo šiol ne tik būrelius, bet ir užsiėmimų suaugusiesiems abonementus galite įsigyti internetu. Pirkimą paprasta atlikti prie veiklų kainoraščių paspaudus mygtuką „Pirkti“ (DUK ŽIŪRĖTI ČIA).

Primename, kad LVJC taip pat veikia savitarna, skirta centro lankytojams. Joje galima pasirašyti paslaugų sutartis nuotoliniu būdu, įsikelti el. dokumentus, peržiūrėti ir apmokėti savo sąskaitas, matyti savo lankomų ir (ar) lankytų paslaugų istoriją, veiklų kalendorių. Visi tėveliai, pasitelkiant dienyno funkciją, gali matyti savo vaikų lankomumą, sekti jų pažangumo naujienas, bendrauti su būrelių vadovais ir dar daugiau. Apie visus pasikeitimus, kurie įvyksta savitarnoje, lankytojams pranešama individualiai nurodytu el. paštu.

Kaip prisijungti prie savitarnos?

Prie savitarnos galite prisijungti www.lvjc.lt, paspaudę puslapio viršutinėje juostoje esantį mygtuką „Savitarna“.

Pirmą kartą jungiantis, tai turėsite padaryti per elektroninius valdžios vartus, kad būtų identifikuota jūsų tapatybė (DUK ŽIŪRĖTI ČIA). Vėliau, savitarnos platformos profilio nustatymuose, galėsite susikurti vartotoją (prisijungimo vardą) ir slaptažodį, ir kitais kartais jungtis su šiais duomenimis.

Iškilus klausimams, kreiptis el. paštu info@lvjc.lt, tel. (8 5) 273 3333.

Paskelbta: Rugpjūčio 24, 2018

X
Prenumerata