E. treniruotės prasideda

Bičiuliai,

nuo šiol galėsime susitikti e. treniruotėse! Jei norite dalyvauti, pasiruoškite kompiuterį su interneto ryšiu, kilimėlį, judesių nevaržančią aprangą ir geriamojo vandens – nusimato po valandą gryno sporto. Registruokitės į treniruotes likus ne mažiau nei 30 minučių iki jų pradžios, kad galėtume atsiųsti prisijungimo nuorodą. Pavėlavusių nebus galimybės palaukti. :)

Beje, šios treniruotės skirtos 16 metų ir vyresniems. 

Iki greito susitikimo!

 

REGISTRACIJA Į ARTIMIAUSIAS E. TRENIRUOTES

 

Žemas intensyvumas

Jogos treniruotę sudaro apšilimo ir kvėpavimo pratimai bei asanos. Nuosekliai mankštinantis, joga gerina kraujotaką, kvėpavimą, mažina lėtinius skausmus, didina kūno lankstumą ir koordinaciją.

Vidutinis intensyvumas

Pilates MIX treniruotė apjungia pilatesą ir kalanetiką, išjudina visus kūno raumenukus.

Plastinė gimnastika susideda iš anticeliulitinės pilates mankštos, tempimo pratimų ir jogos pagrindų. Tai programa visam kūnui, lavinanti raumenų elastingumą, jėgą, sąnarių lankstumą, padedanti atsikratyti viršsvorio ir nugaros skausmų. Treniruotė tinka tiems, kurie nemėgsta intensyvaus tempo, šuolių ar bėgimo.

 

Paskelbta: Balandžio 23, 2020

Komentarai (2)

Laima Dubinskienė
Laima Dubinskienė
2020-05-06 19:03

Labas vakaras, registravausi į treniruotes šiandien 16:45. Gavau atsakymą, kad registracija sėkminga ir gausiu prieš pat trniruotę nuorodą prisijungimui. Deja , nuorodos negavau. Kodėl?????

2020-05-07 11:18

Laba diena, Laima, nuorodos negavote, kadangi nei į vieną treniruotę neužsiregistravote. Registracijoje nurodėte tik savo el. pašto adresą.

X
Prenumerata