Saugaus elgesio LVJC atmintinė: POKYČIAI

Mieli Bičiuliai,

Nuolat stebėdami situaciją, nuo rugsėjo 15 dienos šiek tiek atnaujiname saugaus judėjimo maršrutus LVJC.

 


Pagrindiniai pokyčiai yra šie:


Keičiasi zonų įėjimai ir išėjimai.

  1. Į LVJC patalpas įeiname pro vieną įėjimą –  iš Konstitucijos pr. pusės.
  2. Keičiasi ŽALIOSIOS, ORANŽINĖS ir MĖLYNOSIOS zonų išėjimai:
    • ŽALIOSIOS ir ORANŽINĖS zonų išėjimai –  per sukamas duris iš Konstitucijos pr. pusės.
    • MĖLYNOSIOS zonos išėjimas – į Linkmenų gatvę.
  3. Judėti tarp zonu bus galima neišeinant iš LVJC pastato.

Visą likusi tvarką rasite lieka nepakitusi.


Pastatas padalintas į 5 zonas


Mūsų visų saugumui – atstumams tarp žmonių ir sektorių izoliacijai užtikrinti, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro patalpos suskirstytos į 5 , viena nuo kitos atskirtas zonas – mėlynąją (baseinai), oranžinę (I aukšto salės), raudonąją (I aukšto fojė), geltonąją ir žaliąją (II, III aukštai).

Įėjimas į centrą – bendras, iš Konstitucijos prospekto pusės, tačiau išėjimai – skirtingi.

Kiekvienai zonai priklausančios patalpos:

 


LVJC kortelė


Atėjus į LVJC, budintis asmuo gali paprašyti pateikti LVJC kortelę.

Kol kas jos nėra būtinos.

Naujiems lankytojams kortelės nemokamai išduodamos LVJC Informaciniame centre (IC). Jei sutartis sudaroma LVJC – kortelė išduodama nedelsiant, jei internetu – atvykus į IC prieš pirmąjį užsiėmimą. Informaciniame centre naują kortelę pasiimti galima ir ją pametusiems, tik šiuo atveju prie kito mėnesio sąskaitos prisidės 3 Eur dydžio mokestis.


Patekimas ir judėjimas LVJC pastate 


I centrą atvykite / atvežkite vaikus ~ 15 min. iki užsiėmimo pradžios. Tačiau ir paskutinės minutės nelaukite, kad nepavėluotumėte: prie kiekvienos zonos įėjimo durų bekontakčiu termometru bus matuojama kūno temperatūra, pagal LVJC korteles tikrinamas užsiėmimo laikas.

Į LVJC patalpas pašaliniai žmonės nebus įleidžiami. Net ir veiklas lankančių vyresnių vaikų tėvelių prašome pasitikti vaikus pastato išorėje, prie tos zonos, kurioje vyks užsiėmimas, išėjimo. Mažųjų, kurie dar nėra pakankamai savarankiški, tėveliams kiekvienoje zonoje įrengtos laukimo erdvės. Konkrečią laukimo vietą sužinosite iš veiklos vadovo.

Judėti po pastatą labai prašome tik savo zonos ribose: naudokitės tik savo zonos koridoriais,  laiptais, sanitariniais mazgais/WC, išėjimais iš pastato.

Mokslo metų pradžioje iki išėjimo durų vaikus palydės vadovai, vėliau – tvarkysis savarankiškai.Sveikata ir savijauta


Temperatūra

Visiems LVJC lankytojams įeinant į pastatą ar, prireikus, užsiėmimo metu, bekontakčiu termometru pamatuojama kūno temperatūra. Užsiėmimuose galima dalyvauti tik tuo atveju, jei temperatūra nesiekia 37,3°C.

Sunegalavus, vaikas nedelsiant palydimas į tos zonos izoliavimosi patalpą, padedama susisiekti su tėvais, kurie privalo skubiai – per 1 val. – pasiimti vaiką.

Kaukės

Bendrose LVJC patalpose visiems lankytojams (nuo 6 m.) būtina dėvėti apsauginę veido kaukę. Kai kuriose veiklose, pavyzdžiui sportuojant, kaukių dėvėti nereikia, tačiau higienos ir saugaus atstumo (1–2 m.) laikytis būtina.

Higiena

Privalu laikytis higienos reikalavimų: reguliariai plaukitės rankas, muiluojant jas 20–40 sekundžių. Jei nėra galimybės jų nusiplauti – dezinfekuokite.

Priemonės veiklai

Veiklose pagal galimybes stenkitės naudoti savo priemones – teptukus, pieštukus, sporto kilimėlius, šokdynes ar pan. O jei naudojatės LVJC bendro naudojimo inventoriumi – prieš naudojant juos būtina dezinfekuoti. Dezinfekavimo priemonių yra kiekvienoje patalpoje.

 

 

Jei kyla klausimų ar abejonių – kreipkitės į Informacinio centro ar kitą darbuotoją.

Tel. 8 5 273 3333

El.p. info@lvjc.lt

Saugokime vieni kitus!

Paskelbta: Rugsėjo 15, 2020

Komentarai (1)

Eglė Mažeikė
Eglė Mažeikė
2020-09-01 01:48

Išėjimas iš baseinų - mergaitės iš mažojo baseino ant išėjmo durų džiovinasi šlapius plaukus. Ir ten bus išėjimas. T.y. atidarytos durys į lauką. Turint omeny, kad šaltasis sezonas, tai skamba baisokai. Gal užtektų to kairiau esančio išėjimo? Kad mažosioms nereiktų plaukų džiovinti lauke? Ačiū

X
Prenumerata