Saugaus elgesio LVJC atmintinė: POKYČIAI

Bičiuliai,

remiantis Vyriausybės nutarimu nr. 1266 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ ir jo sąlygų sugriežtinimo, nuo gruodžio 9 d. (trečiadienio) centro patalpose laikinai stabdomos vaikų ir suaugusiųjų veiklos.

www.koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/vyriausybe-grieztina-karantino-rezima-ir-pratesia-ji-iki-metu-pabaigos

 

Neformalusis ugdymas

Gruodžio 9–31 d. (imtinai) individualios ir grupinės sausumos veiklos vyks nuotoliniu būdu, taikant 30 procentų mažesnį mokestį (NVŠ krepšelio parama, turimos nuolaidos sumuojamos). 

Gruodžio 9–31 d. (imtinai) grupinės baseino veiklos vyks nuotoliniu būdu, taikant 50 procentų mažesnį mokestį (NVŠ krepšelio parama, turimos nuolaidos sumuojamos). Primename, kad šių veiklų lankytojai galės jungtis ir į sausumos sporto nuotolines treniruotes.

Svarbu! Primename mūsų susitarimus ir asmens duomenų tvarkymą nuotolinio ugdymo laikotarpiu:

www.lvjc.lt/naujiena/nuotolinio-ugdymo-susitarimai
www.lvjc.lt/projektas/apie-asmens-duomenu-tvarkyma-nuotolinio-ugdymo-laikotarpiu

 

Suaugusiųjų veiklos

Gruodžio 9–31 d. individualūs ir grupiniai fizinio aktyvumo užsiėmimai nevyks. Abonementai bus automatiškai sustabdyti ir pradės galioti atnaujinus veiklą.


Kiti svarbūs dalykai:


Mūsų visų saugumui – atstumams tarp žmonių ir sektorių izoliacijai užtikrinti, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro patalpos suskirstytos į 5 , viena nuo kitos atskirtas zonas – mėlynąją (baseinai), oranžinę (I aukšto salės), raudonąją (I aukšto fojė), geltonąją ir žaliąją (II, III aukštai).

Įėjimas į centrą – bendras, iš Konstitucijos prospekto pusės, tačiau išėjimai – skirtingi.

  1. ŽALIOSIOS, ORANŽINĖS ir MĖLYNOSIOS zonų išėjimai:
    • ŽALIOSIOS ir ORANŽINĖS zonų išėjimai –  per sukamas duris iš Konstitucijos pr. pusės.
    • MĖLYNOSIOS zonos išėjimas – į Linkmenų gatvę.
  2. Judėti tarp zonų galima neišeinant iš LVJC pastato.

Kiekvienai zonai priklausančios patalpos:

 


LVJC kortelė


Atėjus į LVJC, budintis asmuo gali paprašyti pateikti LVJC kortelę. Kol kas jos nėra būtinos.

Naujiems lankytojams kortelės nemokamai išduodamos LVJC Informaciniame centre (IC). Jei sutartis sudaroma LVJC – kortelė išduodama nedelsiant, jei internetu – atvykus į IC prieš pirmąjį užsiėmimą. Informaciniame centre naują kortelę pasiimti galima ir ją pametusiems, tik šiuo atveju prie kito mėnesio sąskaitos prisidės 3 Eur dydžio mokestis.


Judėjimas LVJC pastate 


I centrą atvykite / atvežkite vaikus ~ 15 min. iki užsiėmimo pradžios. 

Judėkite po pastatą tik savo zonos ribose: naudokitės savo zonos koridoriais,  laiptainėmis, sanitariniais mazgais / WC, išėjimais iš pastato.

Mokslo metų pradžioje iki išėjimo durų vaikus palydės vadovai, vėliau vaikai tvarkysis savarankiškai.Sveikata ir savijauta


Temperatūra

Tėveliai, neleiskite vaikų į užsiėmimus,  jei jiems yra pakilusi temperatūra. Užsiėmimuose galima dalyvauti tik tuo atveju, jei temperatūra nesiekia 37,3° C.

Į užsiėmimus atvykusiems vaikams temperatūros nebematuojame – šis Operacijų vadovo reikalavimas atšauktas.

Jei reikia, pasimatuoti temperatūrą galima LVJC Informaciniame centre, Sveikatingumo skyriaus administratorių poste ar medicinos sesutės kabinete.

Jei užsiėmimo metu paaiškėja, kad kuriam nors vaikui pakilo temperatūra, medicinos sesutė  palydį jį į izoliavimosi kambarį ir kartu su juo laukia atvykstančių  tėvelių.

Kaukės

Bendrose LVJC patalpose visiems lankytojams (nuo 6 m.) būtina dėvėti apsaugines veido kaukes. Kai kuriose veiklose, pavyzdžiui sportuojant, kaukės neprivalomos, tačiau higienos ir saugaus atstumo (1–2 m.) laikytis būtina.

Higiena

Privalu laikytis higienos reikalavimų: reguliariai plaukitės rankas, muiluojant jas 20–40 sekundžių. Jei nėra galimybės jų nusiplauti – dezinfekuokite.

Priemonės veiklai

Veiklose pagal galimybes stenkitės naudoti savo priemones – teptukus, pieštukus, sporto kilimėlius, šokdynes ar pan. O jei naudojatės LVJC bendro naudojimo inventoriumi – prieš naudojant juos būtina dezinfekuoti. Dezinfekavimo priemonių yra kiekvienoje patalpoje.

Jei kyla klausimų ar abejonių – kreipkitės į Informacinio centro darbuotoją.

Tel. 8 5 273 3333

El.p. info@lvjc.lt

Saugokime vieni kitus!

Paskelbta: Rugsėjo 15, 2020

X
Prenumerata