Nacionalinė pedagogų konferencija

2016 m. sausio 7 dieną (ketvirtadienį) Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su TAMO grupe kviečia bendrojo ugdymo mokytojus į Nacionalinę pedagogų konferenciją KAIP EFEKTYVIAI MOTYVUOTI VAIKUS MOKYTIS IR DIFERENCIJUOTI MOKYMO(SI) PROCESĄ?

Konferencija skirta 5–6 klasių matematikos, gamta ir žmogus bei lietuvių kalbos mokytojams.

Konferencijos tikslas supažindinti mokytojus su veiksniais, lemiančiais mokinių motyvaciją, ir pristatyti praktines diferencijavimo bei individualizavimo galimybes.

Konferencijos metu bus gilinamasi į skirtingus mokinių gebėjimų ypatumus, apžvelgiami pagrindiniai motyvacijos veiksniai ir įrankiai.

Pranešimus skaitys bei patirtimi dalinsis bendrojo ugdymo mokyklų specialistai, pedagogai – praktikai ir psichologai. Darbo sekcijose mokytojai praktikai pristatys EMA elektronines pratybas bei pasidalins darbo patirtimi diferencijuojant ir individualizuojant mokymo(si) procesą.

Konferencijos dalyviai, išklausę teorinę dalį ir atlikę praktines užduotis, gaus dalyvavimą konferencijoje liudijančią pažymą (10 ak. valandų).

Konferencijos data – sausio 7 d. (ketvirtadienis)

Konferencijos trukmė – (10.00–15.30 val.)

Registracijos laikas – (9.00–10.00 val.)

Vieta – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Didžioji salė (Konstitucijos pr. 25, Vilnius)

Registracija baigta. Norėdami pirmieji sužinoti informaciją apie LVJC organizuojamas konferencijas ir renginius – spauskite čia

Konferencijos programą rasite čia

Dalyvio mokestis – dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Konferencijos svečiai, atlikę praktines užduotis ir norintys įgyti dalyvio pažymas turės iš anksto susimokėti simbolinį 2 Eur mokestį.

Daugiau informacijos: tel.(8 5) 20 54690, mob. 8 618 66843, el. p. neringa@lvjc.lt

Konferencijos organizatoriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, TAMO grupė

Paskelbta: Gruodžio 15, 2015

X
Prenumerata