Nykštukų savaitėlė ir Nykštukų penktadienis – naujos Nykštukų mokyklėlės veiklos

Bičiuliai, turime labai džiugių naujienų! :) Nykštukų mokyklėlė atveria dviejų naujų veiklų duris – Nykštukų savaitėlės ir Nykštukų penktadienio.

Kas gi jose vyks? Pasakojam :)

Nykštukų savaitėlė kiekvieną darbo dieną, nuo 8 val., lauks mažųjų smalsučių (4–7 metukų amžiaus). Čia sportuosime, plaukiosime baseine, muzikuosime, lipdysime iš molio, žaisime lauke ir vaidinsime teatre! :)

Su vaikučiais visuomet bus vienas pagrindinis vadovas bei jo asistentas. Taip pat turėsime 5 šaunius pedagogus, kurie ves skirtingus Nykštukų savaitėlės užsiėmimus (keramikos, dailės, teatro, muzikos, sporto ir baseino). Užsiėmimai vyks nuo 8:30 iki 12 val., bet mažųjų smalsučių lauksime nuo 8 val. ir būsime su jais iki 13 val. Todėl jūs, tėveliai, galėsite ramiai palikti savo atžalą mūsų centre :) Viskas, ko jūsų paprašysime – įdėti užkandžių, kuriuos vaikučiai smaguriaus per arbatos pertraukėles.

Turime dovaną ir tėveliams, kurie ves savo atžalas į Nykštukų savaitėlę :) Jums suteiksime 50 % nuolaidą pasirinktam užsiėmimui mūsų centre, meninėse veiklose (nuolaida taikoma kiekvieną mėnesį iki sezono pabaigos).

Nykštukų savaitėlės kaina – 120 Eur mėnesiui. Užsiėmimai vyks 313 kab., kurį šiuo metu naujai įrenginėjame :) Atsidarome nuo lapkričio 2 d., vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos rasa.z@lvjc.lt

Mob. 8 620 16 226 (skambinti nuo 9 iki 16 val.)

Tel. 85 205 46 98

Nykštukų penktadienis – tai linksma ugdomoji veikla, skirta 4–8 m. vaikučiams. Susitiksime kiekvieną penktadienį, 17 val., ir turėsime net 3 valandas smagių žaidimų, menų, muzikos ir sporto! :)

Su vaikučiais dirbs 2 vadovės – Rūta ir Elžbieta– turinčios piiiilnas kišenes linksmų idėjų, nuotaikingų žaidimų ir nenuobodžių pamokėlių. Svečiuose sulauksime muzikos, keramikos, dailės, teatro bei sporto veiklų vadovų – jie mokys mažuosius smalsučius ir pramogaus kartu! :)

Tėveliai, galėsite būti ramūs – su vaikučiais visuomet bus Rūta arba Elžbieta (jos keisis kas savaitę). Jums nereikės laukti už durų, galėsite šį laiką skirti sau :)

Taip pat turime dovaną tiems tėveliams, kurie ves savo atžalas į Nykštukų penktadienius. Jums suteiksime 50 % nuolaidą pasirinktam užsiėmimui mūsų centre, meninėse veiklose (nuolaida taikoma kiekvieną mėnesį iki sezono pabaigos).

Nykštukų penktadienio kaina – 32 Eur mėnesiui. Užsiėmimai vyks 313 kab., kurį šiuo metu naujai įrenginėjame :) Atsidarome nuo lapkričio 2 d., vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos rasa.z@lvjc.lt

Mob. 8 620 16 226 (skambinti nuo 9 iki 16 val.)

Tel. 85 205 46 98

Paskelbta: Spalio 21, 2015

X
Prenumerata