Pedagogus kviečia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“

Spalio 26–28 d.

Spalio 26–28 dienomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks „Edukacinės ir kūrybinės erdvės“ – seminarai pedagogams ir neformaliojo švietimo teikėjams, besidomintiems meno ir ugdymo turinio modernizavimo naujovėmis, ieškantiems su mokiniais naujų bendravimo ir bendradarbiavimo būdų ugdymo procese, siekiantiems įgyti patirties integruojant mokomuosius dalykus, taikant aktyviuosius, motyvuojančius metodus bei įvairius vertinimo ir įsivertinimo būdus.

Spalio 26 d. „Meno erdvėje“ pedagogams rengiami trys seminarai, kuriuose jie išsamiau susipažins su etnokultūros integravimo galimybėmis, įvairiomis dailės technikomis bei su mokinių kūrybiškumo ugdymu per teatro meną.

Spalio 27 d. „Bendravimo erdvėje“ vyks pedagogams skirti seminarai, suteikiantys žinių apie bendravimo ir bendradarbiavio įgūdžių lavinimą ugdymo procese, išsamiau analizuojant būdus, kaip išgyventi stresinėse situacijose mokykloje, kaip susidraugauti su baimėmis.

Spalio 28 d. „Ugdymo modernizavimo erdvėje“ pedagogai turės galimybę daugiau sužinoti apie vertinimo ir įsivertinimo būdus bei problemas, apie mokomųjų dalykų integraciją ugdymo procese bei susipažinti ir praktiškai išandyti įvairius aktyviuosius metodus, motyvuojančias namų darbų užduotis.

Edukacinės ir kūrybos erdvės vyks spalio 26–28 dienomis 10.00–15.10 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, 208 aud. (Konstitucijos pr. 25, Vilnius)

Kainos:

  • 1 praktikumas (2 akad. val.) – 10 Eur
  • 1 seminaras (6 akad. val.) – 20 Eur
  • 3 d. seminarai (18 akad. val.) – 50 Eur

Pedagogams, išklausiusiems visų trijų dienų seminarus bus įteikti pažymėjimai apie patobulintas profesines ir bendrąsias kompetencijas. Pedagogams, dalyvavusiems seminaruose, paskaitose-praktimuose bus išduodamos pažymos.

Daugiau informacijos ir registraciją rasite ČIA

Nuorodos adresas: http://lvjc.lt/seminaras/eduakcinesir-kurybos-erdv...)

Programa parengta pagal akredituotą 18 val. programą „Pedagogo darbo kokybės tobulinimas ugdymo procese” (Nr. 211000000, galiojanti iki 2017 m. spalio 20 d.),

Paskelbta: Rugsėjo 28, 2015

X
Prenumerata