Virtualaus laiško konkursas – pažinki, kaip svetur gyvena jaunimas

Visus visus Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų, profesinių mokyklų bei neformaliojo vaikų švietimo įstaigų jaunuolius (14–19 m.) ir jų mokytojus kviečiame į Virtualaus laiško konkursą!

Šio konkurso esmė – pažinti šalių, kurioms Lietuva teikia dvišalę paramą, jaunuolių gyvenimą. Virtualų laišką turėtumėte sukurti audio vizualine forma (filmukas, garso įrašas, animacija ir kt.) viena iš šių temų:

  • „Mano drauge iš Lietuvos, rašo tau šešiolikmetė/is iš Afganistano...“
  • „Mano drauge iš Lietuvos, rašo tau šešiolikmetė/is iš Baltarusijos...“
  • „Mano drauge iš Lietuvos, rašo tau šešiolikmetė/is iš Gruzijos...“
  • „Mano drauge iš Lietuvos, rašo tau šešiolikmetė/is iš Moldovos...“
  • „Mano drauge iš Lietuvos, rašo tau šešiolikmetė/is iš Ukrainos...“

Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Konkurso nugalėtojų diplomais bei projekto rėmėjų dovanomis, kurios bus įteiktos lapkričio 27 d. finaliniame projekto renginyje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Konstitucijos pr. 25, Vilniuje.

Konkurso nuostatus rasite čia, mokomąją medžiagą (1 priedą) – čia

Daugiau informacijos suteiks Audrius Laurutis, Tel. (8 5) 272 5331, el. p. audrius.l@lvjc.lt

Virtualaus laiško konkursas yra projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ dalis, kuris bendrai finansuojamas Europos Sąjungos ir LR Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis. Projekto turinys nebūtinai atspindi oficialią Europos Sąjungos poziciją. Daugiau informacijos apie Europos metus vystymuisi rasite čia

Projektą įgyvendina:

Paskelbta: Spalio 12, 2015

X
Prenumerata