MOKYTOJO BALSAS, diskusijų festivalis

Apie permainas švietimo srityje geriausia kalbėti diskutuojant, nes diskusija leidžia ne tik išklausyti kitų, tačiau ir patiems išsakyti savo nuomonę.

2019 m. vasario 18 d. Šiaurės Lietuvos sostinėje Šiauliuose vyks mokytojams ir mokyklos bendruomenei skirtas strateginis švietimo renginys – diskusijų festivalis „Mokytojo balsas“.

Tai galimybė švietimiečiams pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis, dalyvauti interaktyvioje diskusijoje, klausytis ir išgirsti vieniems kitus, drąsiai reikšti savo mintis, ploti ar net švilpti. Kitaip tariant, buvime su kitais mokytis reflektuoti, kalbėtis apie tai, kas svarbu ir jaudina. 

Festivalio tikslas:

Atvirai, be baimės gvildenti aktualiausias švietimo temas, kelti klausimus apie socialinio emocinio ugdymo pritaikymą mokykloje, jo tikslus ir uždavinius. Paprastai tariant, suvokti kas iš to? Ir kam to reikia? Atsakyti į šiuos ir kitus švietimo bendruomenei aktualius klausimus padės savo srities profesionalai. Kad būtų drąsiau pradėti kalbėtis, diskusijoms toną duos socialinio emocinio ugdymo ekspertai, kurie mielai išklausys ir visų norinčiųjų pasisakyti.

Nepamirškite, kad mokytojas, tai ateities visuomenės formuotojas, todėl būtina išgirsti, apie ką šnabždamasi mokyklos koridoriuose, kabinetuose, mokytojų kambariuose ar tyliai užvėrus namų duris. Nepraleiskite progos atvirai padiskutuoti su žymiausiais švietimo ekspertais. Būkite aktyvūs diskusijų festivalio „Mokytojo balsas“ dalyviai ir išdrįskite atvirai kalbėtis apie mokyklą, į kurią norisi eiti.

Vyks:

  • 2019 m. vasario 18 d., pirmadienį, 10.00–16.00 val. (registracija – nuo 9.00 val.)
  • Šiaulių arenoje, Jono Jablonskio g. 16, Šiauliuose

Dalyvio mokestis:

  • 9 Eur  – 1 asm
  • 6 Eur – 1 asm., jei iš 1 įstaigos dalyvauja > 4 asm. grupė
  • Registracija ir bilietai čia
  • Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Daugiau informacijos:

Organizatoriai:

X
Prenumerata