„Plaukti neskęsti“ renginiai paplūdimiuose

Prasidėjus maudymosi sezonui, plaukimo treneriai, visuomenės sveikatos specialistai ir ugniagesiai gelbėtojai vienijasi tam, kad primintų apie saugų elgesį prie vandens telkinių ir pagalbą kitiems nelaimės atveju. Šiemet iš dviejų renginių susidedantis „Plaukti neskęsti“ projektas pakvies vilniečius prieš pat Jonines dalyvauti interaktyviose veiklose ir ne tik gauti gyvybiškai svarbių patarimų, bet ir nuotaikingai praleisti laiką!

Birželio 21 d. (pirmadienį), 15 val., Balsio ežero paplūdimyje startuos pirmasis renginys, sekančią dieną tuo pačiu laiku, Žirmūnų paplūdimyje įvyks antrasis projekto renginys.

 

Renginių metu Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos gelbėtojai pademonstruos gelbėjimo vandenyje operaciją, papasakos apie saugų elgesį prie vandens telkinių, įvardins tykančius pavojus ir būdus, kaip su jais susidūrus, padėti sau ir aplinkiniams.

 

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai parodys, kaip suteikti pirmąją pagalbą, praves sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimus.

 

Šeimų lauks Lietuvos vaikų ir jaunimo centro plaukimo trenerės. Jos papasakos, kaip reikėtų elgtis netikėtai įkritus į vandenį, atsidūrus toli nuo kranto ar patekus į povandenines sroves. Be to, aptars tėvų atsakomybes ir kvies nelaukti – bristi į vandenį ir mokyti savo vaikus plaukti!

 

Renginiuose gerą nuotaiką palaikys vedėjas Robertas Lenartavičius.

 

Susiklosčius nepalankioms oro sąlygoms, nurodytos datos gali keistis.

 

Renginiai bus fotografuojami.

 

 

Projektą inicijuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, siekdamas atkreipti dėmesį į šalyje padidėjusį skęstamumą, paskatinti poilsiautojus būti atsakingiems ir saugiai elgtis prie vandens telkinių. Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

 


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata