Šokiai

Ramona Butkutė–Lapėnienė, Samanta Kateivaitė , Ligita Didžiulienė, Alma Kernytė, Monika Lučiūnienė

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

P A T K P Š S
Stela Stakelė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
Martynas Kavaliauskas

Šokių studija suaugusiesiems

Šokių studijoje susipažinsite su pačiais įvairiausiais viduramžių–devyniolikto amžiaus šokiais. Išmoksite ne tik žingsnelių, bet ir damų, kavalierių šokio laikysenos, ir manieros, ir žaidimų. Čia, šokant skambant to laikotarpio muzikai, pajausite dvarų atmosferą ir klasikinės elegancijos dvasią.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
Martynas Kavaliauskas

Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblis

Šokis, visų pirma, tai gera nuotaika ir šypsenos. Folklorinio ir sceninio lietuvių liaudies šokio ansamblyje šoksite visų Lietuvos regionų folklorinius ir mūsų žymių choreografų, tokių kaip Juozas Lingys, Marija Baronaitė ir kiti, sceninius šokius. Čia visuomet bus gera nuotaika, o po repeticijų popiečio arba vakaro lauks pokalbiai prie arbatos.

P A T K P Š S
X
Prenumerata