Sportas

Milada Milto

ZUMBA

ZUMBA –  ne šokiai, o kur kas daugiau! Tai fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir pagerinti fizinę formą. Judėdami Lotynų Amerikos ritmais, treniruotėse dailinsite kūno linijas, stiprinsite raumenis, išliesite stresą ir pasikrausite geros energijos.

P A T K P Š S
Milada Milto, Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Natalija Zareckaja, Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Larisa Prociv, Monika Gaidukevičienė, Žilvinas Kuklys

Kūno dizainas

Mūsų centro kūno dizaino treniruotės padės jums atskleisti savo grožį, jėgą ir pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin, Žilvinas Kuklys

Treniruoklių salė

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
Nijolė Ratkevičienė

Harmony

Harmony – tai unikali treniruočių programa, sudaryta iš atletinės gimnastikos, aerobikos, jogos, cigun, taiči pratimų, padedančių treniruoti fizinį ir energetinį kūną. Užsiėmimuose išmoksite atrasti ir išlaikyti savo gyvenime pusiausvyrą, padaryti jį paprastesnį ir maloniai ramesnį.

P A T K P Š S
Margarita Čiuplytė

Karatė klubas SHIN

Karatė klubas SHIN – tiems, kurie norėtų įvaldyti kyokushin karatė techniką! Dar kitaip, pilno kontakto techniką, sudarytą iš tradicinio karatė, Tailando ir klasikinio bokso elementų, kas leidžia jai būti labai universalia sporto šaka, bet su giliomis karatė tradicijomis.

P A T K P Š S
X
Prenumerata