Šokiai

Rasa Sviderskienė

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“ – vieta, kurioje tampama laisvais šokėjais! Pirmiausia, čia išmoksite matyti ir jausti erdvę, daug kursite bei improvizuosite. Bėgant laikui ir užsiėmimams, pažinsite ir pamilsite modernų šokį, judėsite be griežtų ribų ir struktūrų, „galima–negalima“ taisyklių.

P A T K P Š S
Dinara Fazilova

Gatvės šokio grupė „Bounce“

Gatvės šokio grupė „Bounce“ – užsiemimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių! :)

P A T K P Š S
Greta Leitonaitė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Tėkmė“

Šokio kolektyve „Tėkmė“ mokysitės šiuolaikinio šokio – natūralaus ir laisvo kūno judėjimo. Čia pažinsite tiek klasikinio, tiek modernaus šokio pagrindus, improvizuosite, išlaisvinsite savo kūrybiškumą ir artistiškumą! Taip pat visu kartu dalyvausime įvairiuose konkursuose, festivaliuose ir projektuose.

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Baleto studija

Baleto studija – tai draugiškas ir kūrybiškas šokėjų kolektyvas. Jame išmoksite visų baleto pozicijų, taisyklingos laikysenos ir plastiškų judesių. Čia patys kursite ir improvizuosite, statysite ne tik atskirus šokius, bet ir šokių spektaklius! :)

P A T K P Š S
Indrė Žemaitytė, Gailė Kvedaravičiūtė, Ligita Didžiulienė, Alma Kernytė, Donatas Kalvaitis, Renata Janušonienė, Ramona Butkutė–Lapėnienė, Justina Čyvaitė

„Ugnelė“

„Ugnelė“ – tautinių šokių ansamblis, kuriame pažinsite Lietuvą ir visą pasaulį! Čia šokame tradicinius ir pačių sukurtus šokius, dabinamės tautiniais kostiumais, ugdome patriotiškumą ir svarbiausia – keliaujame po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

P A T K P Š S
Agnė Rickevičienė, Karolina Auglytė, Viktorija Urbonaitė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“ – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. Čia mokysitės tiek klasikinio, tiek moderniojo šokio. Didžiausią dėmesį skirsime kūrybai, improvizacijoms ir, žinoma, šiuolaikinio šokio technikoms.

P A T K P Š S
Lukas Burba

Gatvės šokiai „Movement“

Gatvės šokiai „Movement" – tai vieta kurioje svarbiausia šokis, laisvė ir noras tobulėti! Čia atrasite kitokius šokius – mokysitės gatvės šokių žingsnelių ir derinsite juos prie įvairių stilių muzikos. Pamažu improvizuosite ir išmoksite šokti tiek pagal hiphopo, populiariąją, elektroninę ar net klasikinę muziką. :)

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
Ieva Manarkienė

Judesio ir garsų studija „Pykšt-pokšt“

Judesio ir garsų studijoje „Pykšt pokšt“ energija liesis laisvai! Pradedant nuo garsų ir visų judesių iki pačių geriausių atradimų! Užsiėmimuose mažieji lavins ritmo pojūtį, gebėjimą derinti rankų ir kojų judesius, stambiąją ir smulkiąją motoriką. Dainomis, žaidimais bei šokiais atras ne tik judresnį pasaulį, bet ir susikurs geras emocijas, susiras naujų draugų. :)

P A T K P Š S
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Monika Parniauskaitė

Modernaus šokio studija vaikams ir jaunimui

Modernaus šokio studija – tai šokio ir teatro derinys, pažintis su improvizacija ir pačiu savimi. Per kūrybines ir improvizacines užduotis perprasite modernaus šokio stilių, kursite šokio judesius bei junginius. Užsiėmimo pagrindas – šiuolaikinis šokis – suteiks jums 100 % saviraiškos laisvę!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindyhopas

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindyhopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Natalija Kovaliova

Flamenko „Solea“

Flamenko – tradicinis ispanų šokių stilius, kuriame slypi pietietiškas temperamentas, energija ir fantazija. Užsiėmimų metu mokysitės šio ir kitų populiariausių Ispanijos šokių, kursite kompozicijas, įsisavinsite plojimų (compasa) ir trepsėjimo (sopateo) technikas.

P A T K P Š S
Viktorija Urmonaitė

„Šokio fėja“ solo latino

Solo latino užsiėmime karaliauja spalvingieji Lotynų Amerikos šokiai! Čia išmoksite čia čia čia, rumba, samba, salsa ir bachata šokių pagrindų bei choreografijos, lavinsite laikyseną, kūno plastiką bei ritmo pojūtį. Ir, žinoma, mėgausitės magiška muzika bei šokiu!

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Prenumerata